Acer Mini PC VN1502G Intel® Core™ i3 i3-1315 4.50 GHz DT.R37EH.002
- Kataloški br:
- 3388955 - 62
- Oznaka:
- DT.R37EH.002
- EAN:
- 4711474167002
- Kataloški br:
- 3388955 - 62
- Oznaka:
- DT.R37EH.002
- EAN:
- 4711474167002
Acer Mini PC VN1502G Intel® Core™ i3 i3-1315 4.50 GHz DT.R37EH.002
1,240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i3 i3-1315 6 Jezgra(-e) / max. 4.50 GHz
- Radna memorija: 0 GB DDR4-RAM 3200 MHz
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | Acer NUC VN1502G |
| Serija procesora | Intel® Core™ i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i3 i3-1315 |
| Procesor / model | i3-1315 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 1.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.50 GHz |
| Procesor / predmemorija | 10 MB |
| Radna memorija | 0 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI® 2.1 DisplayPort USB-C® (s napajanjem) USB 3.2 gen. 2 utičnica za slušalice RJ45 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 131 mm |
| Visina | 131 mm |
| Dubina | 43 mm |
| Težina | 499 g |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Određene značajke | Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Bluetooth® | da |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 2 x |
| WLAN | da |
| Eternet LAN | da |
| Uključuje monitor | ne |
Opis
Opis
Učinkovito i pristupačno
Acer Veriton NUC je kompaktno i snažno mini računalo koje zadovoljava sve vaše potrebe za radom i zabavom. Iskusite vrhunsku učinkovitost pri obavljanju više zadataka istovremeno na tri vanjska 4K zaslona, optimizirajući prostor na svom stolu. Podržava 8K video izlaz putem DP-a.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Acer Veriton NUC je kompaktno i snažno mini računalo koje zadovoljava sve vaše potrebe za radom i zabavom. Iskusite vrhunsku učinkovitost pri obavljanju više zadataka istovremeno na tri vanjska 4K zaslona, optimizirajući prostor na svom stolu. Podržava 8K video izlaz putem DP-a.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)