Acer Notebook 30.5 cm (12 palac) HD+ N100 8 GB RAM 64 GB emmc njemačka, qwertz Intel® UHD grafika Nije dostupno crna NX.
- Kataloški br:
- 3323324 - 62
- Oznaka:
- NX.KE7EG.002
- EAN:
- 4711121823930
- Kataloški br:
- 3323324 - 62
- Oznaka:
- NX.KE7EG.002
- EAN:
- 4711121823930
Acer Notebook 30.5 cm (12 palac) HD+ N100 8 GB RAM 64 GB emmc njemačka, qwertz Intel® UHD grafika Nije dostupno crna NX.
1,680.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,680.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 30.5 cm (12 palac)
- HD+
- 1366 x 912 Pixel
- N100
- Broj procesorskih jezgri: 4 x maks. 3.4 GHzRadna memorija: 8 GB;LPDDR5-RAM64 GB emmc;Intel UHD Graphics;Chrome OS
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Zaslon (cm) | 30.5 cm |
| Zaslon (inči) | 12 palac |
| Razlučivost zaslona | HD+ |
| Rezolucija prikaza | 1366 x 912 Pixel |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor / model | N100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® UHD grafika |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 8 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 64 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | emmc |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 64 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | ne |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB-C® |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | crna |
| Širina | 296 mm |
| Visina | 21.1 mm |
| Dubina | 229.5 mm |
| Težina | 1.45 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij ion (Li-ion) |
| Vrijeme pogona (maks.) | 12 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Chrome OS |
| Zaslon (inči) | 12 palac |
| Zaslon | 30.5 cm (12 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Bluetooth® | da |
| Rezolucija integrirane kamere | 8 Megapiksela |
| Utori za memorijske kartice | microSD kartica |
| Zaslon (cm) | 30.5 cm |
| Format slike | 3:2 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Visina gradnje | 21.1 mm |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| Tehnologija pohrane | DDR5 |
| Integrirana kamera | da |
Opis
Opis
Vidi više, skrolaj manje
Manje se pomičite da biste vidjeli više zahvaljujući antimikrobnom staklu Corning Gorilla Glass1 na zaslonu Chromebooka 3:2, koje nudi 18% više okomitog prostora na zaslonu od zaslona omjera 16:9.
Lako za oči
Certifikat “Low Blue Content” od TÜV Rheinland (hardversko rješenje) pojednostavljuje rad IT stručnjaka za nabavu i roditelja koji traže zaslon ugodan za oči.
Izdržljiv i robustan
Ovo prijenosno računalo za učionicu ima certifikat MIL-STD-810H7, vodootpornu tipkovnicu, ojačane I/O priključke i amortizer koji štiti uređaj od padova s visine do 48 inča.
Započnite s učenjem
Najnoviji Intel procesor daje vam dodatnu snagu za lakše izvođenje projekata u učionici i brže dovršavanje zadataka. Ostavite napajanje kod kuće. Zahvaljujući trajanju baterije od 12 sati2, možete izdržati cijeli dan s jednim punjenjem.
USI olovka koja se može priključiti
Opcijska olovka 2-u-1 Chromebooka omogućuje umjetnicima da sjenčaju, pišu i slikaju prirodno kao pravom olovkom.
Stražnja kamera
Uz 8MP MIPI stražnju kameru3 i web kameru sa širokim kutom gledanja od 75°, učenici mogu jednostavno snimiti visokokvalitetne fotografije kako bi svoje školske projekte i aktivnosti učinili zanimljivijima.
Velika brzina mreže
Dodatna mrežna snaga omogućuje glatkiji rad projekata u učionici, omogućujući brže dovršavanje zadataka pomoću Wi-Fi 6E i dodatne 4G LTE tehnologije.
Tipkovnica koja se može servisirati
Mehanički usidrene tipke tipkovnice koja se može servisirati ne mogu se slučajno otpustiti, ali se još uvijek mogu potpuno zamijeniti brzo i jednostavno. Da biste to učinili, samo trebate ukloniti dva vijka.
Nadogradnja Chrome Education s upisom bez dodira
Chrome Education Upgrade with Zero-Touch Enrollment iskorištava punu funkcionalnost vašeg Chromebooka kako bi vam, kao učitelju, pomogao upravljati sve većim radnim opterećenjem i lakše prijaviti uređaje u školsku mrežu.
Dizajnirano za održivost
Zahvaljujući recikliranim materijalima, održivom pakiranju, energetski učinkovitom dizajnu i EPEAT registraciji3, ova bilježnica za kombinirano učenje simbol je naše inicijative Earthion za smanjenje otpada tijekom cijelog životnog vijeka uređaja.
Manje plastičnog otpada u oceanima
U OceanGlass touchpadu ovog prijenosnog računala koristimo recikliranu plastiku koja nije mogla završiti u moru (tzv. ocean-bound plastic). Touchpad pruža gladak osjećaj poput stakla dok klizite prstima preko touchpada.
Čuvajte prirodne resurse
Naše pakiranje od lijevane celuloze izrađeno je od recikliranog papira, kartona i drugih prirodnih vlakana, što ga čini održivijim od tradicionalnog pakiranja od plastike i stiropora.
TCO certificiran
Određene konfiguracije ovog prijenosnog računala imaju TCO certifikat u nekim zemljama. Ovo je vodeći svjetski certifikat održivosti za IT proizvode. Ova potvrda pokazuje Acerovu predanost poboljšanju okoliša zelenijim dizajnom i poslovnim modelima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)