Acer Notebook Aspire 16 AI 40.6 cm (16 palac) WUXGA Qualcomm® Snapdragon X X1-26-100 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwer
- Kataloški br:
- 3553920 - 62
- Oznaka:
- NX.JLNEG.009
- EAN:
- 4711474611406
- Kataloški br:
- 3553920 - 62
- Oznaka:
- NX.JLNEG.009
- EAN:
- 4711474611406
Acer Notebook Aspire 16 AI 40.6 cm (16 palac) WUXGA Qualcomm® Snapdragon X X1-26-100 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwer
2,575.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,575.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, mat, 120 Hz
- Qualcomm® Snapdragon
- X X1-26-100
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 3 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X512 GB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Aspire 16 AI |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS mat 120 Hz |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Qualcomm |
| Serija procesora | Qualcomm® Snapdragon |
| Procesor / model | X X1-26-100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | čelično siva |
| Širina | 35.55 cm |
| Visina | 1.59 cm |
| Dubina | 25.01 cm |
| Težina | 1.7 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 27 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
Opis
Opis
Iskusite besprijekorne performanse s Acer Aspire 16 AI. Ovo prijenosno računalo ima 16-inčni zaslon osjetljiv na dodir s izvornom rezolucijom od 1920 x 1200 piksela, što osigurava živopisne slike. Jedna izvanredna značajka je V-Sync brzina od 120 Hz za glatko kretanje na ekranu. Zahvaljujući ergonomskim elementima dizajna poput precizne tipkovnice s pozadinskim osvjetljenjem i hoda tipki od 1,3 mm, svaki pritisak tipke osjeća se prirodno i tijekom rada i tijekom igranja. Uređaj podržava razne mogućnosti povezivanja, uključujući USB-C s Power Delivery i HDMI, tako da se drugi uređaji mogu jednostavno spojiti. S robusnim kapacitetom pohrane od 1,024 TB, korisnici mogu jednostavno pohranjivati i pristupati datotekama i aplikacijama. Acer Aspire 16 AI opremljen je audio značajkama, uključujući tri mikrofona s AI poništavanjem buke i stereo zvučnike koji su kompatibilni s DTS:X. Integrirana web kamera ima poklopac za privatnost i Acer PurifiedView 2.0, što osigurava sigurnost i jasnoću tijekom udaljenih interakcija. Osim toga, prijenosno računalo ima dizajn šarki od 180°, što ga čini prikladnim za razne scenarije primjene, bilo za prezentacije ili povremeno pregledavanje sadržaja. Zahvaljujući 8-jezgrenom Snapdragon X procesoru s maksimalnom turbo brzinom od 3 GHz, prijenosno računalo učinkovito se nosi sa zahtjevnim zadacima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)