Acer Notebook Aspire Vero 16 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nije
- Kataloški br:
- 3553926 - 62
- Oznaka:
- NX.JDKEG.00M
- EAN:
- 4711474497994
- Kataloški br:
- 3553926 - 62
- Oznaka:
- NX.JDKEG.00M
- EAN:
- 4711474497994
Acer Notebook Aspire Vero 16 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255H 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz Nije
4,115.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 7
- 255H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.1 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Aspire Vero 16 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Procesor | Intel® |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 1.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 359.4 mm |
| Visina | 16.6 mm |
| Dubina | 247 mm |
| Težina | 1.8 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 1.5 GHz / max. 5.1 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Snaga | 65 W |
| Numerička tastatura | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 1 TB |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 6 |
| Osnovna snaga procesora | 28 W |
| Maksimalna turbo snaga | 115 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 4.4 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 5.1 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 96 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| NPU performanse do | 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| E-jezgra male potrošnje | 2 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2.5 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 700 MHz |
| Performanse grafičkog procesora do | 74 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Broj mikrofona | 2 |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Acer Aspire Vero 16 dizajniran je za poboljšanje produktivnosti i performansi za korisnike koji traže pouzdano prijenosno računalo. S moćnim Intel Core Ultra 7 procesorom sa 16 jezgri i maksimalnom turbo brzinom od 5,1 GHz, ovo prijenosno računalo može bez napora obavljati zahtjevne zadatke. Ima prostrani PCIe 4.0 SSD od 1.024 TB, koji pruža dovoljno prostora za pohranu i poboljšane brzine učitavanja. 16-inčni zaslon prijenosnog računala pruža živopisne slike s izvornom rezolucijom od 1920 x 1200, uz 100% sRGB prostor boja za točnu reprodukciju boja.
Opremljen nizom mogućnosti povezivanja, uključujući dva USB-C/Thunderbolt 4 priključka, USB 3.0 priključke i HDMI, Acer Aspire Vero 16 omogućuje integraciju s raznim uređajima. Dodatne značajke poput čitača otiska prsta za povećanu sigurnost, tehnologije Acer PurifiedView 2.0 za poboljšanu kvalitetu web kamere i audio izlaza putem stereo zvučnika osiguravaju izvanredno korisničko iskustvo. Ovaj prijenosnik je pouzdan suputnik za posao i slobodno vrijeme.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opremljen nizom mogućnosti povezivanja, uključujući dva USB-C/Thunderbolt 4 priključka, USB 3.0 priključke i HDMI, Acer Aspire Vero 16 omogućuje integraciju s raznim uređajima. Dodatne značajke poput čitača otiska prsta za povećanu sigurnost, tehnologije Acer PurifiedView 2.0 za poboljšanu kvalitetu web kamere i audio izlaza putem stereo zvučnika osiguravaju izvanredno korisničko iskustvo. Ovaj prijenosnik je pouzdan suputnik za posao i slobodno vrijeme.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)