Acer Notebook EX215-57-593V 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
- Kataloški br:
- 3414205 - 62
- Oznaka:
- NX.EJ8EG.002
- EAN:
- 4711474600813
- Kataloški br:
- 3414205 - 62
- Oznaka:
- NX.EJ8EG.002
- EAN:
- 4711474600813
Acer Notebook EX215-57-593V 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
2,645.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,645.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- LED pozadinsko osvjetljenje, mat
- Intel® Core™ i5
- i5-13420H
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.7 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Intel UHD Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | EX215-57-593V |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje mat |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-13420H |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 1.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.7 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 4 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 4 |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | PCIe NVM Express |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | višegestovna dodirna podloga TPM 2.0 modul kensington lock |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB-C® USB 3.2 (gen. 1) slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | čelično siva |
| Širina | 362.9 mm |
| Visina | 19.95 mm |
| Dubina | 237.5 mm |
| Težina | 1.8 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska baterija (3 ćelije / 53 Wh) |
| Vrijeme pogona (maks.) | 10 h |
| Softver uključen u isporuku | Modul pouzdane platforme (TPM) Registracija Acer proizvoda, Acer Sense Office: 1-mjesečna probna verzija po novom korisniku Microsoft 365. Potrebna je kreditna kartica |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 1.4 GHz / max. 4.7 GHz |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
Opis
Opis
Maksimizirajte svoj multitasking uz svestrani Acer Extensa 15. Ovo 15-inčno prijenosno računalo za mala poduzeća pokreće najnoviji Intel® Core™ procesor 13. generacije. Generacija i održava vas produktivnima zahvaljujući sveobuhvatnim mogućnostima povezivanja. Metalni A-poklopac daje uređaju poseban dizajn.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)