Acer Notebook Extensa 15 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ 5 120U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz siva NX.
- Kataloški br:
- 3619235 - 62
- Oznaka:
- NX.EJ9EG.007
- EAN:
- 4711474792372
- Kataloški br:
- 3619235 - 62
- Oznaka:
- NX.EJ9EG.007
- EAN:
- 4711474792372
Acer Notebook Extensa 15 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ 5 120U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz siva NX.
2,385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- 60 Hz
- Intel® Core™ 5
- 120U
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 5 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Extensa 15 |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | 60 Hz |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ 5 |
| Procesor / model | 120U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 1.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 36.29 cm |
| Visina | 2 cm |
| Dubina | 23.75 cm |
| Težina | 1.8 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 11.5 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 1.4 GHz / max. 5 GHz |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
Opis
Opis
Acer Extensa 15 EX215-57 dizajniran je za korisnike koji traže pouzdan prijenosnik koji kombinira performanse i udobnost. S 15,6-inčnim Full HD zaslonom s izvornom rezolucijom od 1920 x 1080, nudi jasne i živopisne slike. ComfyView tehnologija i mat površina smanjuju odsjaj i osiguravaju ugodno gledanje u različitim uvjetima osvjetljenja. Opremljen Intel Core 5 procesorom, može pojačati performanse do 5 GHz, što ga čini prikladnim i za posao i za zabavu. Ovo prijenosno računalo ima 512 GB SSD memorije za brz pristup podacima i učinkovit multitasking. Moderni dizajn uključuje dva USB-C priključka s Power Delivery tehnologijom, što omogućuje brzo i jednostavno punjenje. Tipkovnica ima numeričku tipkovnicu i preciznu dodirnu plohu, što povećava jednostavnost korištenja. S 10 jezgri i podrškom za bežično povezivanje putem Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2, Acer Extensa 15 nudi robusnu funkcionalnost za svakog korisnika.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Živopisan prikaz
- 15,6-inčni Full HD zaslon nudi rezoluciju od 1920 x 1080 i pruža svijetle i jasne slike pogodne za streaming i produktivan rad.
- Snažna
- S 10-jezgrenim Intel Core 5 procesorom s maksimalnom turbo brzinom od 5 GHz, ovaj uređaj osigurava glatke performanse u širokom rasponu aplikacija.
- Brza pohrana
- SSD od 512 GB osigurava brzo vrijeme pokretanja i brz pristup datotekama, čime se poboljšava ukupna produktivnost i korisničko iskustvo.
- Poboljšana povezivost
- Zahvaljujući dvama USB-C priključkima s Power Deliveryjem i podrškom za Wi-Fi 6, uređaji se mogu jednostavno povezati i uživati u velikim brzinama interneta.
- Udobno rukovanje
- Tipkovnica s numeričkom tipkovnicom i preciznom višegestorskom dodirnom plohom poboljšava interakciju korisnika te olakšava navigaciju i unos podataka.
Opseg isporuke
- Acer Extensa 15 EX215-57
- USB-C adapter za napajanje
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)