Acer Notebook TMP215-75-G2-TCO-54C5 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 5 125H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka
- Kataloški br:
- 3414204 - 62
- Oznaka:
- NX.BLPEG.002
- EAN:
- 4711474600837
- Kataloški br:
- 3414204 - 62
- Oznaka:
- NX.BLPEG.002
- EAN:
- 4711474600837
Acer Notebook TMP215-75-G2-TCO-54C5 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ Ultra 5 125H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka
3,065.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,065.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- LED pozadinsko osvjetljenje, mat
- Intel® Core™ Ultra 5
- 125H
- Broj procesorskih jezgri: 14 x maks. 4.5 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Intel Arc™ Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | TMP215-75-G2-TCO-54C5 |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje mat |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 125H |
| Procesorske jezgre (broj) | 14 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 4 |
| Procesor / predmemorija | 18 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | PCIe NVM Express |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost čitač memorijske kartice višegestovna dodirna podloga TPM 2.0 modul kensington lock |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ Thunderbolt 4 USB 3.2 (gen. 1) USB 4 RJ45 microSD slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | srebrna |
| Širina | 361.26 mm |
| Visina | 20.35 mm |
| Dubina | 242.75 mm |
| Težina | 1.626 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska baterija (53 Wh) |
| Softver uključen u isporuku | Rješenje Trusted Platform Module (TPM), Acer ProShield Security Manager Registracija Acer proizvoda, Acer QuickPanel, TravelMate Sense Office: 1-mjesečna probna verzija po novom korisniku Microsoft 365. Potrebna je kreditna kartica |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ Graphics |
Opis
Opis
Serija Acer TravelMate P2 sastoji se od robusnih poslovnih prijenosnih računala s najnovijim procesorima, pogodnih za uredski rad i multitasking. Imaju brojne priključke poput USB-C i HDMI. Sigurnosne značajke poput TPM-a i senzora otiska prsta pružaju dodatnu zaštitu. Uređaji nude vrlo dobro trajanje baterije i tanak, ali izdržljiv dizajn.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)