Acer Predator MI900 kućište za igraće računalo
- Kataloški br:
- 3389039 - 62
- Oznaka:
- DC.Z3XEE.001
- EAN:
- 4711474035134
- Kataloški br:
- 3389039 - 62
- Oznaka:
- DC.Z3XEE.001
- EAN:
- 4711474035134
Acer Predator MI900 kućište za igraće računalo
630.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
630.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za igraće računalo |
| Boja | bijela |
| Prednje sučelje | slušalice (3.5 mm jack) mikrofon (3.5 mm jack) USB 3.2 (gen. 1) USB-C® (USB 3.2 Gen 1) |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Širina | 179 mm |
| Visina | 257.5 mm |
| Dubina | 336 mm |
| Faktor oblika | Mini-ITX |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 179 x 257.5 x 336 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)