Acer Predator Orion 7000 (PO7-660) 2.5 cm (1 palac) Gaming pc
- Kataloški br:
- 3389043 - 62
- Oznaka:
- DG.E4DEG.00J
- EAN:
- 4711474457042
- Kataloški br:
- 3389043 - 62
- Oznaka:
- DG.E4DEG.00J
- EAN:
- 4711474457042
Acer Predator Orion 7000 (PO7-660) 2.5 cm (1 palac) Gaming pc
13,870.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,870.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265KF Arrow Lake 20 Jezgra(-e) / max. 5.5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 6000 MHz
- 2 TB SSD
- Nvidia GeForce RTX™ 5080 16 GB
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | Predator Orion 7000 (PO7-660) |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 265KF |
| Procesor / model | 265KF |
| Generacija procesora | Arrow Lake |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 3.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 12 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 8 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 3.3 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.6 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 3.9 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6000 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5080 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | Bluetooth DisplayPort HDMI™ RJ45 Thunderbolt 4 USB 2.0 USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 gen. 2 USB-C® (USB 3.2 Gen 1) Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) |
| Boja | crna |
| Širina | 219 mm |
| Visina | 485 mm |
| Dubina | 504.8 mm |
| Težina | 19.475 |
| Snaga napajanja | 1200 W |
| Određene značajke | operativni sustav na SSD-u kućište s prozorom integrirana SSD RGB LED rasvjeta VR Ready |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Acer Predator Orion 7000 (PO7-660) igraće računalo
- USB Predator tipkovnica RGB
- USB Predator miš RGB
- Adapter napajanja
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)