Akyga gumbasta baterija CR 2032 3 V 1 kom. 210 mAh Li-MnO2 CR2032 HP3B
- Kataloški br:
- 3421059 - 62
- Oznaka:
- AKY2488
- EAN:
- 5906574243742
- Kataloški br:
- 3421059 - 62
- Oznaka:
- AKY2488
- EAN:
- 5906574243742
Akyga gumbasta baterija CR 2032 3 V 1 kom. 210 mAh Li-MnO2 CR2032 HP3B
2.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | gumbasta baterija |
| Veličina | CR 2032 |
| dim. | (D x Š x V) 21 x 21 x 9.45 mm |
| Priključak | tiskani lemljeni priključak |
| Tehnologija | Li-MnO2 |
| Napon | 3 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 210 mAh |
| Visina | 9.45 mm |
| Težina | 3.1 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Ponovno punjenje | ne |
| Dužina | 21 mm |
| Širina | 21 mm |
Opis
Opis
Akyga® AKY2488 je visokokvalitetna CR2032 HP3B litijeva baterija napona 3 V i kapaciteta 210 mAh, idealna za elektroničke primjene koje zahtijevaju stalan i pouzdan izvor napajanja. S 3-pinskim konektorima, može se lako i pouzdano ugraditi u elektroničke sklopove, što ga čini svestranim rješenjem za mnoge projekte.
Dokazana Li-MnO2 tehnologija
Korištenjem litij-manganske tehnologije (Li-MnO2), Akyga® CR2032 baterija karakterizira se stabilnim naponom i visokom energetskom učinkovitošću. Kapacitet od 210 mAh jamči dugotrajno napajanje uređaja, a nisko samopražnjenje omogućuje dugotrajno skladištenje bez gubitka performansi.
Širok raspon primjena CR2032 baterija
Baterija Akyga® AKY2488 CR2032 HP3B s 3-pinskim konektorima prikladna je za montažu na PCB, što je čini idealnom za uređaje poput satova stvarnog vremena, kontrolera, memorijskih modula te IoT i medicinskih uređaja. Zahvaljujući preciznom dizajnu, pogodan je i za DIY projekte i profesionalne elektroničke primjene.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Dokazana Li-MnO2 tehnologija
Korištenjem litij-manganske tehnologije (Li-MnO2), Akyga® CR2032 baterija karakterizira se stabilnim naponom i visokom energetskom učinkovitošću. Kapacitet od 210 mAh jamči dugotrajno napajanje uređaja, a nisko samopražnjenje omogućuje dugotrajno skladištenje bez gubitka performansi.
Širok raspon primjena CR2032 baterija
Baterija Akyga® AKY2488 CR2032 HP3B s 3-pinskim konektorima prikladna je za montažu na PCB, što je čini idealnom za uređaje poput satova stvarnog vremena, kontrolera, memorijskih modula te IoT i medicinskih uređaja. Zahvaljujući preciznom dizajnu, pogodan je i za DIY projekte i profesionalne elektroničke primjene.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)