Akyga lipo akumulatorski paket za modele 3.7 V 1150 mAh JST
- Kataloški br:
- 3454942 - 62
- Oznaka:
- AKY0659
- EAN:
- 5906574243940
- Kataloški br:
- 3454942 - 62
- Oznaka:
- AKY0659
- EAN:
- 5906574243940
Akyga lipo akumulatorski paket za modele 3.7 V 1150 mAh JST
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tehnologija | LiPo |
| Vrsta proizvoda | lipo akumulatorski paket za modele |
| Napon | 3.7 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 1150 mAh |
| Težina | 20.5 g |
| dim. | (D x Š x V) 42 x 34 x 7.8 mm |
| Sustav utičnica | JST |
| Visina | 7.8 mm |
| Dužina | 42 mm |
| Širina | 34 mm |
| Veličina | LP 783442 |
| Izvedba | 2,54 JST, 2 pina (SYP-02T-1) |
| Proizvođač-br. dijela | AKY0659 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Duljina kabela | 0.150 m |
| područja primjene | modelarstvo |
Opis
Opis
Akyga® AKY0659 je litij-polimerska baterija LP783442 dizajnirana za moderne elektroničke uređaje kojima je potreban pouzdan izvor napajanja u kompaktnom obliku. S kapacitetom od 1150 mAh i naponom od 3,7 V, savršeno je rješenje za mobilne projekte, IoT uređaje, robotiku, RC opremu i potrošačku elektroniku.
Ugrađeni PCM (Protection Circuit Module) štiti bateriju od prekomjernog punjenja, prekomjernog pražnjenja i kratkog spoja te osigurava siguran i dugotrajan rad. Zahvaljujući korištenju litij-polimernih ćelija, baterija se odlikuje malom težinom, fleksibilnim dizajnom i sposobnošću rada u različitim temperaturnim uvjetima.
Akyga® LP783442 Li-Po baterija opremljena je 2-pinskim JST konektorom na kabelu duljine 150 mm, što uvelike olakšava integraciju u različite sklopove i elektroničke module. Zahvaljujući univerzalnom formatu od 78 × 34 × 4,2 mm (LP783442), AKY0659 je prikladan i za profesionalne i za hobi primjene gdje je potreban veliki kapacitet u tankom formatu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ugrađeni PCM (Protection Circuit Module) štiti bateriju od prekomjernog punjenja, prekomjernog pražnjenja i kratkog spoja te osigurava siguran i dugotrajan rad. Zahvaljujući korištenju litij-polimernih ćelija, baterija se odlikuje malom težinom, fleksibilnim dizajnom i sposobnošću rada u različitim temperaturnim uvjetima.
Akyga® LP783442 Li-Po baterija opremljena je 2-pinskim JST konektorom na kabelu duljine 150 mm, što uvelike olakšava integraciju u različite sklopove i elektroničke module. Zahvaljujući univerzalnom formatu od 78 × 34 × 4,2 mm (LP783442), AKY0659 je prikladan i za profesionalne i za hobi primjene gdje je potreban veliki kapacitet u tankom formatu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Pozor! Uzmite u obzir da se litij-polimerski akumulator smije puniti isključivo pomoću prikladnog punjača za balansiranje takve vrste akumulatora.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)