aluminij okrugli profil (Ø x D) 50 mm x 100 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 222510 - 62
- Oznaka:
- 222510
- EAN:
- 4.01614E+12
- Kataloški br:
- 222510 - 62
- Oznaka:
- 222510
- EAN:
- 4.01614E+12
aluminij okrugli profil (Ø x D) 50 mm x 100 mm 1 St.
40.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
40.50 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | aluminij |
| Oblik | okrugli |
| Dužina | 100 mm |
| Promjer | 50 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (Ø x D) 50 mm x 100 mm |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Oblik | Okrugli profil |
| Vrsta proizvoda | profil |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Čvrsti materijal (AL CU Mg Pb F37) u vrlo dobrom okretanju, glodanju i bušenju, kratkotrajan.
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciKomentar
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)