aluminij okrugli profil (Ø x D) 60 mm x 100 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 229817 - 62
- Oznaka:
- 229817
- EAN:
- 4.01614E+12
- Kataloški br:
- 229817 - 62
- Oznaka:
- 229817
- EAN:
- 4.01614E+12
aluminij okrugli profil (Ø x D) 60 mm x 100 mm 1 St.
68.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
68.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | aluminij |
| Oblik | okrugli |
| Dužina | 100 mm |
| Promjer | 60 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (Ø x D) 60 mm x 100 mm |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Vanjski Ø | 60 mm |
| Oblik | Okrugli profil |
| Vrsta proizvoda | profil |
Opis
Opis
Opseg isporuke
Nije u isporuciKomentar
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)