AMD Ryzen 9 9950X3D 16 x 4.3 GHz 16-Core procesor (CPU) u kutiji Baza: #####AMD AM5 170 W
- Kataloški br:
- 3398535 - 62
- Oznaka:
- 100-100000719WOF
- EAN:
- 730143315555
- Kataloški br:
- 3398535 - 62
- Oznaka:
- 100-100000719WOF
- EAN:
- 730143315555
AMD Ryzen 9 9950X3D 16 x 4.3 GHz 16-Core procesor (CPU) u kutiji Baza: #####AMD AM5 170 W
2,510.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,510.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Baza | #####AMD AM5 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 9 |
| Procesor / model | 9950X3D |
| Vrsta procesora | 16-Core |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 4.3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.7 GHz |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon Graphics |
| GPU-takt | 2200 MHz |
| Potrošnja energije (maks.) | 170 W |
| Razina 1 Cache | 1280 kB |
| Level 2 Cache | 16 MB |
| Level 3 Cache | 128 MB |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 4.3 GHz / max. 5.7 GHz |
| Vrsta proizvoda | procesor (CPU) u kutiji |
Opis
Opis
AMD Ryzen™ 9 9950X3D procesor za igranje i stvaranje sadržaja
Ultimativni 16-jezgreni CPU za stolna računala s 2. generacijom AMD 3D V-Cache™ tehnologije. Generation – nevjerojatna izvedba za najzahtjevnije igrače i programere.
Veće brzine. Više memorije. Veća propusnost. Morate povući sve poluge, istisnuti sve do posljednjeg djelića i sve očistiti. AMD Ryzen 9 procesor dizajniran je kako bi premašio očekivanja i postavio nove standarde za procesore visokih performansi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)