ASRock B860 Pro RS Wifi matična ploča Baza Intel® 1851 Faktor oblika (detalji) ATX
- Kataloški br:
- 3376575 - 62
- Oznaka:
- 90-MXBRK-A0UAYZ
- EAN:
- 4711581490239
- Kataloški br:
- 3376575 - 62
- Oznaka:
- 90-MXBRK-A0UAYZ
- EAN:
- 4711581490239
ASRock B860 Pro RS Wifi matična ploča Baza Intel® 1851 Faktor oblika (detalji) ATX
615.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
615.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel LGA 1851 (Socket V1) Intel Core Ultra (Serija 2)
- PC ATX Intel B860 Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, podrška za SATA III RAID
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | Intel® 1851 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 DisplayPort HDMI™ USB-C® |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 244 mm |
| Širina | 305 mm |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 6 x |
| 4pol. Molex | 1 |
| područja primjene | pc |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 8666 MHz | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 3 | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)