ASRock Mini PC 4X4 BOX 5400U AMD Ryzen 3 5400U 4.0 GHz AMD Radeon grafika 90PXG9A0-P0EAY100
- Kataloški br:
- 3400650 - 62
- Oznaka:
- 90PXG9A0-P0EAY100
- EAN:
- 4710483939068
- Kataloški br:
- 3400650 - 62
- Oznaka:
- 90PXG9A0-P0EAY100
- EAN:
- 4710483939068
ASRock Mini PC 4X4 BOX 5400U AMD Ryzen 3 5400U 4.0 GHz AMD Radeon grafika 90PXG9A0-P0EAY100
1,210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 3 5400U 4 Jezgra(-e) / max. 4.0 GHz
- DDR4-RAM
- AMD Radeon grafika
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | 4X4 BOX 5400U |
| Serija procesora | AMD Ryzen 3 |
| Procesor | AMD Ryzen 3 5400U |
| Procesor / model | 5400U |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 2.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.0 GHz |
| Procesor / predmemorija | 10 MB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | Radeon grafika |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| SSD1 | 0 GB |
| SSD priključak | SATA III (600 MB/s) |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | DisplayPort LAN (10/100/1000 MBit/s) HDMI™ USB 2.0 USB 3.1 USB-C® |
| Boja | crna |
| Širina | 117.5 mm |
| Visina | 47.85 mm |
| Dubina | 110 mm |
| Težina | 1 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)