Asus Barebone Mill Canyon NUC 14 Essential RNUC14MNK2500002 Intel® N N250 Intel Intelova grafika Kensington brava, bez H
- Kataloški br:
- 3368763 - 62
- Oznaka:
- 90AR00M2-M00030
- EAN:
- 4711387779279
- Kataloški br:
- 3368763 - 62
- Oznaka:
- 90AR00M2-M00030
- EAN:
- 4711387779279
Asus Barebone Mill Canyon NUC 14 Essential RNUC14MNK2500002 Intel® N N250 Intel Intelova grafika Kensington brava, bez H
775.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® N N250 4 Jezgra(-e) / max. 3.8 GHz
- Radna memorija: 0 GB DDR5-RAM 4800 MHz
- Intel Intelova grafika
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Model | Mill Canyon NUC 14 Essential RNUC14MNK2500002 |
| Serija procesora | Intel® N |
| Procesor | Intel® N N250 |
| Procesor / model | N250 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Radna memorija | 0 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intelova grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| SSD1 | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | Bluetooth DisplayPort HDMI® 2.1 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 USB 2.0 USB 3.2 gen. 2 USB 3.2 gen. 2 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) |
| Boja | crna |
| Širina | 135 mm |
| Visina | 36 mm |
| Dubina | 115 mm |
| Težina | 470 g |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Određene značajke | Kensington brava bez HDD-a bez RAM-a |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Snaga punjenja (min.) | 65 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Bežična funkcija punjenja | da |
Opis
Opis
ASUS NUC 14 Essential
Energetski učinkovito mini računalo s Intel® Core™ N-Series procesorom, podrškom za trostruki 4K zaslon i dizajnom s lakim pristupom, savršeno za obrazovanje i uredske zadatke.
Energetski učinkovito
Idealno za lagane uredske aplikacije i ugrađene aplikacije.
Podrška za tri zaslona
Povećanje učinkovitosti radnih procesa.
Lako dostupan dizajn
Jednostavne nadogradnje, niži troškovi održavanja i manje zastoja.
Više opcija brze veze
Iskusite povećanu produktivnost s raznim mogućnostima povezivanja velike brzine koje osiguravaju ubrzan i stabilan prijenos podataka.
Fleksibilne veze
Visoka fleksibilnost za ispunjavanje različitih radnih procesa i scenarija.
Kompaktna veličina
Jednostavan za instalaciju za male urede, maloprodajne trgovine i obrazovne ustanove.
Učinkovita izvedba. Pametna štednja.
ASUS NUC 14 Essential sljedeća je generacija mini računala koje podiže performanse, prenosivost i svestranost na novu razinu. Ovaj tanak, kompaktan uređaj pokreću najnoviji energetski učinkoviti procesori Intel® Core™ N-serije i opremljen je širokim rasponom mogućnosti povezivanja. Povećava produktivnost i olakšava rad s različitim aplikacijama.
Intel® Core™ N-serija Brži učinak
Iznimna brzina odziva čini NUC 14 Essential idealnim za uređivanje slika i bržu navigaciju internetom.
Smanjena potrošnja energije
Energetski učinkovit Intel® Core™ N-Series procesor koji pokreće NUC 14 Essential pruža izvrsne performanse uz nižu potrošnju energije.
Učite, stvarajte i strujite bilo gdje
Procesor N-Series Intel® Core™ podržava poboljšanu grafičku obradu tako da možete stvarati digitalni sadržaj dok strujite video bez usporavanja.
Multitasking s podrškom za tri zaslona
Oslobodite snagu multitaskinga u kompaktnom kućištu od 0,56 litara i podržite do tri 4K zaslona sa smanjenom latencijom, minimalnom potrošnjom energije i glatkim prijenosom podataka.
Kompaktna veličina, puno priključaka
NUC 14 Essential nudi besprijekorno povezivanje s raznim prednjim i stražnjim I/O portovima, podržava do tri 4K zaslona i pruža mrežne performanse velike brzine. Na prednjoj strani nalazi se priključak za slušalice, USB-C® (10 Gbit/s) i USB Type-A (10 Gbit/s) priključak. Sa stražnje strane nalaze se dva USB Type-A (10 Gbit/s) priključka, jedan USB 2.0, jedan USB-C s DisplayPort™ (10 Gbit/s), jedan DisplayPort, HDMI™ i LAN priključak.
Scenariji korištenja
Pokretan najnovijim Intel® Core™ N-Series procesorom, NUC 14 Essential nudi skladnu ravnotežu između potrošnje energije i učinkovitosti po pristupačnoj cijeni. Od uredske produktivnosti do podrške digitalnom oglašavanju, nudi izvrsnu svestranost i može se koristiti u raznim industrijama.
Uredska produktivnost
Koristite NUC 14 Essential kao moderno mini računalo za svakodnevne produktivne zadatke.
Interaktivno učenje
Stvarajte, učite i briljirate bilo gdje uz brzu bežičnu vezu, Bluetooth 5.3 uslugu i 2.5G mreže.
Digital signage, kiosci, POS
Sveobuhvatna povezanost s monitorima ili starijim uređajima u uporabi.
Lako pristupačan dizajn
Zahvaljujući ASUS-ovom lako dostupnom dizajnu, možete jednostavno prilagoditi i nadograditi NUC 14 Essential.
Otvoreni sustav
Otpustite četiri vijka na dnu sustava. Skinite donji poklopac.
DDR5 SO-DIMM instalacija
Gurnite DDR5 SO-DIMM prema dolje dok pričvrsne kopče ne sjednu na mjesto.
M.2 instalacija
Postavite M.2 modul u M.2 utor na matičnoj ploči.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Vrsta napajanja: vanjski AC adapter
- Izlazni napon napajanja: 19V
- Izlazna struja AC adaptera: 3,42 A
- Prekidač za uključivanje/isključivanje: Da
- VESA nosač: Da
Opseg isporuke
- Asus Mill Canyon NUC 14 Essential RNUC14MNK2500002 Barebone
- EU kabel za napajanje
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)