Asus Barebone NUC 15 PRO+ RNUC15CRSU700002 Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 255H 5.1 GHz Intel Intel Arc 140T 90AR00P3-M0
- Kataloški br:
- 3387962 - 62
- Oznaka:
- 90AR00P3-M00040
- EAN:
- 4711387950241
- Kataloški br:
- 3387962 - 62
- Oznaka:
- 90AR00P3-M00040
- EAN:
- 4711387950241
Asus Barebone NUC 15 PRO+ RNUC15CRSU700002 Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 255H 5.1 GHz Intel Intel Arc 140T 90AR00P3-M0
2,985.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,985.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 255H 16 Jezgra(-e) / max. 5.1 GHz
- Radna memorija: 0 GB DDR5-RAM 6400 MHz
- Intel Intel Arc 140T
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Barebone |
| Model | NUC 15 Pro+ Kit RNUC15CRSU700002 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 255H |
| Procesor / model | 255H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 1.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.1 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 6 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.5 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.4 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 2 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.1 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 0 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6400 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel Arc 140T |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| SSD1 | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 0 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.2 gen. 2 USB-C® USB 3.2 (gen. 2x2) HDMI® 2.1 Thunderbolt 4 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Gigabit-LAN (1/2.5 GBit/s) |
| Boja | srebrna |
| Širina | 144 mm |
| Visina | 42 mm |
| Dubina | 112 mm |
| Težina | 600 g |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Određene značajke | bez RAM-a bez HDD-a Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Bluetooth® | da |
| Bežična funkcija punjenja | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| ne | |
| 2 | |
| 8 | |
| 6 | |
| 1.5 GHz | |
| 2 GHz | |
| 4.4 GHz | |
| 5.1 GHz | |
| 2 | |
| 2.5 GHz | |
| 700 MHz | |
| da | |
| da | |
| 6.32 A |
Opis
Opis
Elegantno mini računalo s Intel® Core Ultra procesorima (serija 2) i Intel Arc grafikom koje pruža neusporedivu izvedbu.
ASUS NUC 15 Pro+
ASUS NUC 15 Pro+ nudi savršenu mješavinu vrhunskih performansi i sofisticiranog dizajna. Pokretan najnovijom generacijom Intel® Core™ Ultra 9 (serije 2) procesora i Intel Arc™ grafikom, NUC 15 Pro+ pruža neusporedivu brzinu i zadivljujuću grafiku, a sve u tankom i kompaktnom metalnom kućištu.
Optimizirana umjetna inteligencija - poboljšane performanse
Opremljen procesorom Intel® Core™ Ultra (serije 2) s NPU-om, Intel Arc GPU-om sljedeće generacije, ASUS NUC 15 Pro+ dizajniran je za automatizaciju dnevnih uredskih zadataka, isporuku grafike u stvarnom vremenu i smanjenje vremena obuke za modele strojnog učenja.
Optimizirana umjetna inteligencija - poboljšane performanse
Napredni toplinski dizajn osigurava pouzdan rad i smanjuje buku ventilatora na minimum, što ga čini idealnim za kućnu i uredsku upotrebu
Intel® Wi-Fi 7
Intel Wi-Fi 7 nudi ogromnu propusnost za podršku do 16 uređaja za streaming istovremeno pri brzinama do 46 Gbps. Uživajte u pouzdanim vezama velike brzine i zaštitite svoje podatke naprednom enkripcijom.
Wi-Fi detekcija
Integrirani senzor blizine detektira prisutnost korisnika i inteligentno zaključava ili budi NUC 15 Pro+ kako bi se smanjila potrošnja energije uz zadržavanje odziva.
Bluetooth 5.4
Uz brzine prijenosa podataka do 50 Mbps, Bluetooth® 5.4 omogućuje brzo dijeljenje datoteka i strujanje medija. Također ima izvanredan raspon povezivanja do 240 metara, što vam omogućuje spajanje više uređaja istovremeno, bez obzira gdje se nalazite u uredu ili kod kuće.
Povećana produktivnost
Windows 11 Pro poboljšava multitasking s raznim značajkama. Snap Layouts smanjuje vrijeme potrebno za prebacivanje između zadataka za 30% u usporedbi sa sustavom Windows 10, a Microsoft Copilot pruža pomoć u stvarnom vremenu, štedeći korisnicima do 10 minuta po zadatku
DDR5
Robusna DDR5 memorija nudi do 50% veću propusnost u usporedbi s DDR4, što je čini idealnom za uređivanje 4K videa, AI zadatke i igranje. ASUS NUC 15 Pro+ ima dvokanalne DIMM module i podržava do 96 GB DDR5 RAM-a za učinkovitu izvedbu koja je prikladna za multitasking i pokretanje velikih skupova podataka.
Četverostruki 4K ekrani
Širok raspon ulazno-izlaznih priključaka, uključujući dva Thunderbolt™ priključka i dva HDMI® priključka, omogućuju korisnicima neometano obavljanje više zadataka na četiri zaslona.
Jednostavne nadogradnje
ASUS NUC 15 Pro+ ima inovativan dizajn poluge s oprugom koja čini nadogradnju besprijekornim procesom. Omogućuje korisnicima ili IT osoblju pristup unutrašnjosti uređaja bez potrebe za alatima, omogućujući brzu i praktičnu nadogradnju RAM-a ili pohrane.
Fleksibilna montaža
ASUS NUC 15 Pro+ može se montirati na stražnju stranu monitora, omogućujući fleksibilno korištenje prostora u maloprodajnim, ugostiteljskim i korporativnim okruženjima.
ASUS Power Sync
ASUS Power Sync je napredno rješenje za upravljanje napajanjem i povezivanjem. Uklanja nered s kabelima, poboljšava energetsku učinkovitost i pruža izvrsnu povezanost uređaja za poboljšano korisničko iskustvo.
Snažni kućni studiji
ASUS NUC 15 Pro+ dizajniran je za okruženja kućnog ureda koja zahtijevaju moćne računalne značajke. Zadovoljava potrebe profesionalaca i kreativaca, omogućujući besprijekoran multitasking i učinkovitu obradu.
Prvorazredni savjet
ASUS NUC 15 Pro+ podržava analizu podataka i generiranje izvješća za poboljšanje korisničke usluge i povećanje operativne učinkovitosti u savjetovanju
Vrhunske AI aplikacije
ASUS NUC 15 Pro+ pruža vrhunsku računalnu snagu za podršku razvoju umjetne inteligencije, rudarenju podataka i prediktivnoj analitici, pomažući korisnicima da steknu konkurentsku prednost u digitalnoj transformaciji.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Pokreću ga Intel® Core™ Ultra procesori (serija 2) s do 99 TOPS i 18% bržim generacijskim performansama za glatki rad
- Napredni toplinski dizajn osigurava iznimno tiho hlađenje uz 1,2x smanjenu buku
- Intel® Wi-Fi 7 i Bluetooth® 5.4 donose do 2,4x veće brzine i pouzdanu, besprijekornu povezanost
- Tanko tijelo od 0,7 litara s nadogradnjama bez alata kombinira eleganciju s jednostavnom prilagodbom
- Podržava do četiri 4K zaslona putem HDMI 2.1 i Thunderbolt™ 4, s inteligentnim isključivanjem za veću energetsku učinkovitost
- Izrađen od održivih materijala, nudi dugotrajnu kvalitetu s ekološki osviještenim dizajnom
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)