Asus grafička kartica Nvidia GeForce RTX 5050 GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6-RAM PCIe , HDMI™, DisplayPort
- Kataloški br:
- 3451850 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
- Kataloški br:
- 3451850 - 62
- EAN:
- 4.71164E+12
Asus grafička kartica Nvidia GeForce RTX 5050 GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6-RAM PCIe , HDMI™, DisplayPort
1,265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base / GPU-Takt Boost 2677 MHzNvidia GeForceRTX 5050
- Sučelja PCIe , HDMI™, DisplayPort8 GBGDDR6-RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 5050 |
| Područje primjene | GeForce RTX Gaming |
| Priključak za memoriju | 128 Bit |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-RAM |
| Pojačanje GPU takta | 2677 MHz |
| Brzina prijenosa | 20 GBit/s |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 550 W |
| CUDA | da |
| Širina | 268.3 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 50 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Sustav hlađenja grafičke kartice | ASUS Axial-tech |
| Podržani monitori | 4 |
| HDCP | da |
| Sučelje | PCIe HDMI™ DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | GeForce RTX 5050 |
| Boja | crna |
| Težina | 766 g |
| 2.5 | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| 2707 MHz | |
| da | |
| 439 TOPs | |
| da | |
| 1.41 kg |
Opis
Opis
Spreman za snagu
Doživite vrhunske performanse Prime GeForce RTX 5050, SFF-kompatibilne GeForce kartice za entuzijaste s 2,5-slot dizajnom za široku kompatibilnost, uz trostruki ventilator za optimalan protok zraka i hlađenje.
Gradite kompaktno. Igraj na veliko.
Ova SFF-Ready Enthusiast GeForce kartica omogućuje vam da visoke performanse upakirate u manje kućište. Potražite kućišta kompatibilna s SFF-Ready Enthusiast GeForce karticama kako biste pronašli pravu veličinu i optimizirali sastavljanje svog računala.
hlađenje
Dizajn s 2,5 utora
Prime RTX 5050 ima dizajn s 2,5 utora s pažljivo raspoređenim rasporedom poklopca, hladnjaka i toplinskih cijevi kako bi tri Axial-Tech ventilatora mogla koristiti ventilaciju na bočnim pločama kućišta i pružiti optimalne toplinske performanse.
Nadogradnje Axial-Tech-a
Tri provjerena Axial-Tech ventilatora imaju manju glavčinu koja omogućuje dulje lopatice i prsten za zaključavanje koji povećava tlak zraka prema dolje za niže temperature, manje buke i veće performanse.
0dB tehnologija
Sva tri ventilatora se zaustavljaju kada temperatura GPU-a padne ispod 50°C. To vam omogućuje igranje manje zahtjevnih igara ili obavljanje jednostavnih zadataka u relativnom miru. Ventilatori se ponovno pokreću kada temperatura prijeđe 55°C i prilagođavaju krivulju brzine koja uravnotežuje performanse i akustiku za rad i igru.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Performanse umjetne inteligencije: 439 AI TOPS
- OC izdanje: 2707 MHz (OC način rada)/ 2677 MHz (standardni način rada)
- Pokreće ga NVIDIA Blackwell arhitektura i DLSS 4
- GeForce kartica za entuzijaste spremna za SFF
- Axial-Tech ventilatori imaju manju glavčinu ventilatora koja omogućuje dulje lopatice i prsten za zaključavanje koji povećava tlak zraka prema dolje.
- Dizajn s 2,5 utora omogućuje veću kompatibilnost s različitim izradama uz održavanje dosljednih performansi hlađenja.
- Ventilatori s dvostrukim kugličnim ležajevima traju do dvostruko dulje od standardnih kliznih ležajeva
- S 0dB tehnologijom, možete uživati u laganim igrama u relativnoj tišini
- Dvostruki BIOS prekidač omogućuje vam prebacivanje između BIOS profila "Tihi" i "Performansni"
- Auto-Extreme proizvodni procesi za preciznost i pouzdanost
- Softver GPU Tweak III nudi intuitivnu optimizaciju performansi, napredno upravljanje ventilatorima i nadzor sustava.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)