Asus Mini PC Mini PC - ASUS PN42 N100 Intel® N N-Series 8 GB RAM 1000 GB SSD Intel UHD grafika 91665
- Kataloški br:
- 3374382 - 62
- Oznaka:
- 91665
- EAN:
- 4061474210933
- Kataloški br:
- 3374382 - 62
- Oznaka:
- 91665
- EAN:
- 4061474210933
Asus Mini PC Mini PC - ASUS PN42 N100 Intel® N N-Series 8 GB RAM 1000 GB SSD Intel UHD grafika 91665
1,840.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,840.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® N N-Series
- Radna memorija: 8 GB DDR4-RAM
- 1000 GB SSD
- Intel UHD grafika
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | PN42 |
| Serija procesora | Intel® N |
| Procesor | Intel® N N-Series |
| Procesor / model | N-Series |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 3400 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 127 mm |
| Visina | 58 mm |
| Dubina | 132 mm |
| Težina | 1200 g |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Softver uključen u isporuku | GDATA Internet Security (uključujući 180 dana ažuriranja) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Ultrakompaktan i apsolutno tih.
ASUS PN42 N100 / 8 GB / 1000 GB M.2 SSD / Win 11 Home je moćno mini računalo u ultra-kompaktnom formatu. Pokretan Intel N100 procesorom s integriranom Intel® UHD grafikom i 8 GB RAM-a, savršen je za kućne i poslovne aplikacije. Zahvaljujući dizajnu bez ventilatora, radi potpuno tiho, omogućujući nesmetan rad i opuštenu 4K kućnu zabavu. Snažne performanse, fleksibilne mogućnosti povezivanja. Svojim ultra-kompaktnim dimenzijama, PN42 štedi ogromnu količinu prostora u dnevnoj sobi ili uredu bez žrtvovanja performansi. Za učinkovitost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
ASUS PN42 N100 / 8 GB / 1000 GB M.2 SSD / Win 11 Home je moćno mini računalo u ultra-kompaktnom formatu. Pokretan Intel N100 procesorom s integriranom Intel® UHD grafikom i 8 GB RAM-a, savršen je za kućne i poslovne aplikacije. Zahvaljujući dizajnu bez ventilatora, radi potpuno tiho, omogućujući nesmetan rad i opuštenu 4K kućnu zabavu. Snažne performanse, fleksibilne mogućnosti povezivanja. Svojim ultra-kompaktnim dimenzijama, PN42 štedi ogromnu količinu prostora u dnevnoj sobi ili uredu bez žrtvovanja performansi. Za učinkovitost.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x Mini-računalo
- 1x kabel za napajanje
- 1x Upute za instalaciju
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)