Asus Notebook ExpertBook P1 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
- Kataloški br:
- 3428624 - 62
- Oznaka:
- 90NX0881-M01E00
- EAN:
- 4711387993651
- Kataloški br:
- 3428624 - 62
- Oznaka:
- 90NX0881-M01E00
- EAN:
- 4711387993651
Asus Notebook ExpertBook P1 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
2,745.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,745.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ i7
- i7-13620H
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 4.9 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Intel UHD Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ExpertBook P1 |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor / model | i7-13620H |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 2.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 359.5 mm |
| Visina | 19.9 mm |
| Dubina | 232.2 mm |
| Težina | 1.66 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 (30-dnevna probna verzija) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 2.4 GHz / max. 4.9 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 45 % | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 4 | |
| 6 | |
| 45 W | |
| 115 W | |
| 3.6 GHz | |
| 4.9 GHz | |
| da | |
| 1.91 kg | |
| 1 | |
| 50 Wh | |
| 3.25 A | |
| da |
Opis
Opis
Veća učinkovitost.
Kompaktni i elegantni ASUS ExpertBook P1 nudi iznimnu učinkovitost za povećanu produktivnost – uz podršku potpuno novog alata ASUS AI ExpertMeet. Dizajniran je za pružanje izvanrednih performansi, a pokreće ga procesor Intel® Core™ i7 do 13. generacije. Generacija i kapacitet pohrane do 1 TB s podrškom za dvostruki SSD RAID, što osigurava poboljšanu sigurnost podataka i brži rad. Prijenosno računalo zaokružuje zapanjujući dizajn i tanka težina od samo 1,6 kg.
ASUS ExpertBook P1 također je dizajniran za zaštitu privatnosti i osjetljivih poslovnih podataka pomoću ugrađenog senzora otiska prsta i integriranog TPM 2.0 čipa – pouzdanog i pouzdanog suputnika koji je uvijek spreman za rješavanje zahtjevnih zadataka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Kompaktni i elegantni ASUS ExpertBook P1 nudi iznimnu učinkovitost za povećanu produktivnost – uz podršku potpuno novog alata ASUS AI ExpertMeet. Dizajniran je za pružanje izvanrednih performansi, a pokreće ga procesor Intel® Core™ i7 do 13. generacije. Generacija i kapacitet pohrane do 1 TB s podrškom za dvostruki SSD RAID, što osigurava poboljšanu sigurnost podataka i brži rad. Prijenosno računalo zaokružuje zapanjujući dizajn i tanka težina od samo 1,6 kg.
ASUS ExpertBook P1 također je dizajniran za zaštitu privatnosti i osjetljivih poslovnih podataka pomoću ugrađenog senzora otiska prsta i integriranog TPM 2.0 čipa – pouzdanog i pouzdanog suputnika koji je uvijek spreman za rješavanje zahtjevnih zadataka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro - ASUS preporučuje Windows 11 Pro za tvrtke
- Pokreću ga Intel® Core™ procesori
- 15,6-inčni NanoEdge zaslon s antirefleksnim premazom
- Lagani dizajn od 1,6 kg
- Memorija od 16 GB
- Podrška za RAID diskove s dva SSD diska od 512 GB
- ASUS AI ExpertMeet za pametne sastanke
- ASUS sigurnost poslovne klase
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)