beskontaktni istosmjerni elektromotor za model auta Absima Revenge CTM V3 kV (U/min po voltu): 2300
- Kataloški br:
- 3404492 - 62
- Oznaka:
- 2130065
- EAN:
- 4250650940348
- Kataloški br:
- 3404492 - 62
- Oznaka:
- 2130065
- EAN:
- 4250650940348
beskontaktni istosmjerni elektromotor za model auta Absima Revenge CTM V3 kV (U/min po voltu): 2300
385.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
385.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CNC mašinski obrađeno lagano kućište
- Stator visokog momenta
- Vrlo stabilan i uravnotežen rotor
- Optimizirano hlađenje zrakom
- Kuglični ležajevi od nehrđajućeg čelika
- Posrebrene ušice za lemljenje
- Podesivo vrijeme motora
- Upravljan senzorom
- 4-polni
- Dizajniran za maksimalne performanse
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x D) 42 mm x 69 mm |
| Promjer | 42 mm |
| Dužina | 69 mm |
| kV (U/min po voltu) | 2300 |
| Proizvođač-br. dijela | 2130065 |
| Predana snaga | 2100 W |
| Promjer osovine | 5 mm |
| Efikasnost | 88 % |
| Težina | 320 g |
| Vrsta proizvoda | beskontaktni istosmjerni elektromotor za model auta |
Opis
Opis
NOVI DIZAJN - MANJE TEŽINE - IZVRSNE PERFORMANSE! VAŠI ARGUMENTI ZA SERIJU MOTORA REVENGE V3 · 1:8 visokoučinkoviti motori bez četkica "Revenge CTM 8 V3" · Godina dana razvoja ušla je u novu generaciju natjecateljskih motora REVENGE CTM V3 bez četkica. Izvana smo promijenili dizajn kućišta kako bismo smanjili težinu i osigurali maksimalno hlađenje i izvrsnu disipaciju topline. Srce motora je novi, jedinstveni stator visokog momenta za postizanje maksimalne snage i brzine. Naravno, svi motori su senzorski kontrolirani (kabel senzora uključen) s podesivim vremenskim rasporedom i isporučuju se s kugličnim ležajevima od nehrđajućeg čelika.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Revenge CTM 8 V3 motor bez četkica
- Senzorski kabel
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
- Savršeno u kombinaciji s Absima 1:8 Premium CATS Brushless regulatorom brzine
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.