BioStar A520MHP matična ploča Baza AMD AM4 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX
- Kataloški br:
- 3376544 - 62
- Oznaka:
- A520MHP
- EAN:
- 4712960688124
- Kataloški br:
- 3376544 - 62
- Oznaka:
- A520MHP
- EAN:
- 4712960688124
BioStar A520MHP matična ploča Baza AMD AM4 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX
215.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM4 AMD Ryzen 3000 serija, AMD Ryzen 4000 serija, AMD Ryzen 5000 serija
- Računalo mikro ATX AMD A520 Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna DDR4-SDRAM 2 SO-DIMM RAM memorija: 64 GB
- HDD i SSD M.2, PCI Express 3.0, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 1
- Vrsta BIOS-a: UEFI
- Gigabitni Ethernet
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | AMD AM4 |
| Faktor oblika | Micro-ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 HDMI™ PS/2 VGA |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| PCIe x 16 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Bluetooth® | ne |
| Dubina | 190 mm |
| Širina | 235 mm |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| područja primjene | pc |
| WLAN | ne |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 4400 MHz | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 1 |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)