Bopla BoPad Display Bundle Raspberry Pi® 5 B 1 GB 4 x 2.4 GHz
- Kataloški br:
- 3556229 - 62
- Oznaka:
- Nema oznake
- EAN:
- 4064161501161
- Kataloški br:
- 3556229 - 62
- Oznaka:
- Nema oznake
- EAN:
- 4064161501161
Bopla BoPad Display Bundle Raspberry Pi® 5 B 1 GB 4 x 2.4 GHz
885.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
885.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 10,1" TFT-LCD zaslon 16:9
- Tehnologija: a-SI TFT aktivna matrica
- Sučelje: RGB
- Rezolucija: WSVGA 1024 x (RGB) x 600 piksela
- Pozadinsko osvjetljenje: LED 900 cd/m²
- Radni temperaturni raspon: -10 °C do 60 °C
- UključujućiRaspberry Pi® 5 B (1 GB )
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | početni komplet računala s jednom pločom |
| Model | Raspberry Pi® 5 B |
| Sustav na čipu | Broadcom BCM2712 |
| Procesor | ARM Cortex-A76 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Grafički procesor | Broadcom Video Core VII |
| Radna memorija | 1 GB |
| Frekvencija takta | 2.4 GHz |
| Tip memorije | DDR4 SRAM |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
| Interni konektori | CSI (kamera) DSI (prikaz) GPIO (40-polni) |
| Vanjski priključci | 2x USB 2.0 2x USB 3.0 LAN (10/100/1000) 2x HDMI mikroSD USB-C® (struja) PCIe 2.0 |
| WLAN | b/g/n/ac |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Napajanje | putem USB-a |
| Izlazni napon | 5 V/DC |
| Izlazna struja | 5 A |
Opis
Opis
BoPad Starterkit ima HDMI i USB-C priključak, tako da se može spojiti bezbroj uređaja. Moguće primjene: upravljački ili nadzorni monitor, ulazni monitor, rad stroja itd. Dodirna/zaslon jedinica potpuno je spojena s prednjim prozorom postupkom "Optičkog spajanja".
UključujućiRaspberry Pi® 5 B :
TheRaspberry Pi® 5 B dio je Raspberry Pi® obitelji od rujna 2023. Sljedeća poboljšanja/promjene su napravljene na 5B:
1) Procesor je nadograđen na 2,4 GHz ARM Cortex-A76 četverojezgreni procesor (2-3 puta brži od prethodnika).
2) Grafički procesor VideoCore VII
3) 2x MIPI konektora (2x DSI/CSI)
4) Napajanje od 5 V/5 A istosmjerne struje putem USB-C™ priključka s podrškom za napajanje
5) Novi konektori: PCIe 2.0 sučelje za npr. SSD M.2 uređaje za pohranu, prekidač za uključivanje/isključivanje, konektor za RTC bateriju, dodatni UART konektor, dodatni konektor za ventilator
UključujućiRaspberry Pi® 5 B :
TheRaspberry Pi® 5 B dio je Raspberry Pi® obitelji od rujna 2023. Sljedeća poboljšanja/promjene su napravljene na 5B:
1) Procesor je nadograđen na 2,4 GHz ARM Cortex-A76 četverojezgreni procesor (2-3 puta brži od prethodnika).
2) Grafički procesor VideoCore VII
3) 2x MIPI konektora (2x DSI/CSI)
4) Napajanje od 5 V/5 A istosmjerne struje putem USB-C™ priključka s podrškom za napajanje
5) Novi konektori: PCIe 2.0 sučelje za npr. SSD M.2 uređaje za pohranu, prekidač za uključivanje/isključivanje, konektor za RTC bateriju, dodatni UART konektor, dodatni konektor za ventilator
Posebne značajke
- Montažne kupole za razne razvojne ploče
- Dobra čitljivost na dnevnom svjetlu zahvaljujući jakom pozadinskom osvjetljenju.
- Prednosti postupka "optičkog lijepljenja"
- Nema zračnog raspora
- Bez prodiranja prašine i vlage
- Poboljšana upotrebljivost zaslona osjetljivog na dodir
- Veći kontrast i bolja čitljivost
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1x BoPad 10.1 P (crni, sličan 9005) uključujući montirani 10.1" zaslon
- 1x prolazna utičnica za kabel (montirana)
- 6x vijaka za kućište
- 6x poklopac s vijcima
- 4x gumene nožice
- 4x vijci za montažu Raspberry Pi-ja
- 1x prilagođeno pakiranje za dostavu
- Originalno napajanje za Raspberry Pi
- 32GB micro-SD kartica s operativnim sustavom Raspberry Pi® Bookworm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (8)