Bosch Accessories 2608626114 2608626114 rezna ploča 100 kom.
- Kataloški br:
- 3410654 - 62
- Oznaka:
- 2608626114
- EAN:
- 4059952729107
- Kataloški br:
- 3410654 - 62
- Oznaka:
- 2608626114
- EAN:
- 4059952729107
Bosch Accessories 2608626114 2608626114 rezna ploča 100 kom.
15 %
230.00 KM270.00 KM
Štedite 40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
230.00 KM270.00 KM
Štedite 40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rezna ploča |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Bušotina - Ø | 22.23 mm |
| Debljina | 1.6 mm |
| Application | Cutting |
| Shape | Other |
| Thickness | 1.6 mm |
| Disc diameter | 125 mm |
| Suitable for wet operation | FALSE |
| Suitable for plastic | FALSE |
| Suitable for asphalt | FALSE |
| Suitable for brick | FALSE |
| Suitable for concrete | FALSE |
| Suitable for concrete/concrete stone | FALSE |
| Suitable for armoured concrete | FALSE |
| Suitable for cast iron pipe | FALSE |
| Suitable for bluestone | FALSE |
| Suitable for calcium silicate brick | FALSE |
| Suitable for ceramics | FALSE |
| Suitable for metal | TRUE |
| Suitable for natural stone | FALSE |
| Suitable for chamotte | FALSE |
| Suitable for washed out concrete | FALSE |
| Suitable for roof tile | FALSE |
| Diamond wheel | FALSE |
| Bore diameter | 22.23 mm |
| Bowl wheel | FALSE |
| X-Lock holding device | FALSE |
Opis
Opis
Izvanredna izdržljivost od nehrđajućeg čelika i metala! Robusna zrna aluminijevog oksida za dugotrajnu izvedbu Jeste li metalac i trebate učinkovitu i izdržljivu ploču za rezanje nehrđajućeg čelika i metala? PRO od nehrđajućeg čelika i metala impresionira svojim dugim radnim vijekom i velikom brzinom. Sa svojom debljinom od 1,6 mm, PRO ploča za rezanje od nehrđajućeg čelika i metala dobar je izbor ako vam je potrebna dobra ravnoteža između izdržljivosti i brzine. Koristili smo vrhunska abrazivna zrna od aluminijevog oksida kako bismo osigurali stabilnost i izdržljivost. Zrna su dopunjena punilima i dodacima za smanjenje razvoja topline. Visokokvalitetna tkanina od stakloplastike ojačava ekran i čini rad s njim sigurnijim. Ne sadrži željezo, tako da ne morate brinuti o hrđi na izratku ako režete samo nehrđajući čelik.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)