Bosch Accessories 2608626116 2608626116 rezna ploča 100 kom.
- Kataloški br:
- 3410656 - 62
- Oznaka:
- 2608626116
- EAN:
- 4059952729121
- Kataloški br:
- 3410656 - 62
- Oznaka:
- 2608626116
- EAN:
- 4059952729121
Bosch Accessories 2608626116 2608626116 rezna ploča 100 kom.
16 %
185.00 KM220.00 KM
Štedite 35.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
185.00 KM220.00 KM
Štedite 35.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rezna ploča |
| Sadržaj | 100 kom. |
| Bušotina - Ø | 22.23 mm |
| Debljina | 1.0 mm |
| Application | Cutting |
| Thickness | 1.0 mm |
| Disc diameter | 125 mm |
| Suitable for wet operation | FALSE |
| Suitable for plastic | FALSE |
| Suitable for asphalt | FALSE |
| Suitable for brick | FALSE |
| Suitable for concrete | FALSE |
| Suitable for concrete/concrete stone | FALSE |
| Suitable for armoured concrete | FALSE |
| Suitable for cast iron pipe | FALSE |
| Suitable for bluestone | FALSE |
| Suitable for calcium silicate brick | FALSE |
| Suitable for ceramics | FALSE |
| Suitable for metal | TRUE |
| Suitable for natural stone | FALSE |
| Suitable for chamotte | FALSE |
| Suitable for washed out concrete | FALSE |
| Suitable for roof tile | FALSE |
| Diamond wheel | FALSE |
| Bore diameter | 22.23 mm |
| Bowl wheel | FALSE |
| X-Lock holding device | FALSE |
Opis
Opis
Rezna ploča Standard for Metal pouzdano reže metal. Disk od aluminijskog oksida razvijen je za uobičajene metalne radove. Koristite ovaj disk za rezanje metala. Bosch rezne ploče ispunjavaju najviše sigurnosne zahtjeve kao što je EN 12413.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)