Bosch Accessories 2608846859 2608846859 list kružne pile 203 x 25.4 x 1.4 mm Broj zubaca (po inču): 36 1 kom.
- Kataloški br:
- 3473711 - 62
- Oznaka:
- 2608846859
- EAN:
- 4059952731957
- Kataloški br:
- 3473711 - 62
- Oznaka:
- 2608846859
- EAN:
- 4059952731957
Bosch Accessories 2608846859 2608846859 list kružne pile 203 x 25.4 x 1.4 mm Broj zubaca (po inču): 36 1 kom.
17 %
125.00 KM150.00 KM
Štedite 25.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-17 %
125.00 KM150.00 KM
Štedite 25.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | list kružne pile |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Promjer | 203 mm |
| Bušotina - Ø | 25.4 mm |
| Debljina | 1.4 mm |
| Dimenzije, kružne pile | 203 x 25.4 x 1.4 mm |
| Prikladnost materijala | čelik |
| Broj zubaca (po inču) | 36 |
| Max. number of revolutions | 4200 1/min |
| Saw blade diameter | 203 mm |
| Bore diameter | 25.4 mm |
| Cutting width | 1.8 mm |
| Number of teeth | 36 |
| Thickness saw blade | 1.4 mm |
Opis
Opis
Precizno rezanje čelika! Brušeni i naoštreni fini karbidni zubi za čvrstoću, izdržljivost i preciznost. PRO Steel akumulatorska je brza i precizna kružna pila za metalne radnike i proizvođače koji trebaju rezati limove, čelične cijevi i profile svojim akumulatorskim alatima. Ima tanak rez, pa je potrebno manje snage za postizanje čistih i preciznih rezova dok traje baterija. Razvili smo PRO Steel akumulatorsku kružnu pilu za brze, čiste i precizne rezove čelika. Ima visokokvalitetne karbidne zube i ekstra tanki prorez, što omogućuje precizno rezanje i produljuje vrijeme rada vašeg bežičnog alata.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)