Bosch Professional GBR 18V-15 S 0601776201 brusilica za beton 125 mm 18 V
- Kataloški br:
- 3473520 - 62
- Oznaka:
- 601776201
- EAN:
- 4053423300598
- Kataloški br:
- 3473520 - 62
- Oznaka:
- 601776201
- EAN:
- 4053423300598
Bosch Professional GBR 18V-15 S 0601776201 brusilica za beton 125 mm 18 V
13 %
1,740.00 KM1,990.00 KM
Štedite 250.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-13 %
1,740.00 KM1,990.00 KM
Štedite 250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | brusilica za beton |
| Napon | 18 V |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Navoj osovine | M14 |
| Nominal voltage | 18 V |
| Tool insertion | M14 |
| Idle rotational speed | 2600-8500 1/min |
| Weight without battery-pack | 2.6 kg |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Brusilica za beton GBR 18V-15 S, Profesionalna brusilica za beton GBR 18V-15 S tvrtke Bosch nudi bežičnu učinkovitost bez kompromisa u pogledu performansi. Njegova tehnologija motora bez četkica osigurava izvrsne performanse uklanjanja. Zahvaljujući dodatnoj rotirajućoj ručki, ovim alatom je lako dosegnuti uske prostore. Osim toga, brušenje u ravnini s rubom moguće je bez napora zahvaljujući pomičnom elementu zaštitnog poklopca. Ova brusilica za beton pruža profesionalne rezultate na širokom rasponu materijala zahvaljujući podešavanju brzine putem HMI-ja. I dizajniran je za zaštitu korisnika sa značajkama kao što su KickBack Control, kočnica za zaustavljanje i Drop Control. Bosch GBR 18V-15 S Professional brusilica za beton idealna je za suho brušenje, uklanjanje neravnina i zaglađivanje materijala poput betona, kamena, estriha i mramora. Također je prikladan za uklanjanje ostataka ljepila i zaštitnih premaza na mineralnim podlogama. Kompatibilan je s dijamantnim brusnim pločama od 125 mm i konvencionalnim usisavačima te nudi savršeno usisavanje prašine zahvaljujući Click & Clean sučelju. Kompatibilan je s Bosch Professional 18V sustavom i s međubrand savezom baterija AMPShare. GBR 18V-15 S ima snažnu tehnologiju motora bez četkica i značajke kao što su zaštita od ponovnog pokretanja i meki start.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- L-BOXX 238 (1 600 A01 2G2)
- Dijamantni kotač za brušenje, 125 mm (2 608 601 762)
- Odvijač za matice s dvije rupe (3 607 950 016)
- 1x dvodijelni zamjenski ovratnik četke (1 600 A03 HN1)
Komentar
Bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)