Bosch Professional GCL 2-50 C križni i točkasto-linijski laser samonivelirajući Raspon (maks.): 20 m
- Kataloški br:
- 2757402 - 62
- Oznaka:
- 0601066G02
- EAN:
- 3165140865593
- Kataloški br:
- 2757402 - 62
- Oznaka:
- 0601066G02
- EAN:
- 3165140865593
Bosch Professional GCL 2-50 C križni i točkasto-linijski laser samonivelirajući Raspon (maks.): 20 m
16 %
890.00 KM1,055.00 KM
Štedite 165.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
890.00 KM1,055.00 KM
Štedite 165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Bluetooth® veza u kombinaciji s aplikacijom Leveling Remote App za daljinsko pozicioniranje alata putem pametnog telefona
- Više fleksibilnosti kroz rad s dva izvora napajanja s 12 V Li-Ion baterijom ili standardnim alkalnim baterijama
- Precizno poravnavanje laserskih linija oko centriranih visnih točaka s ručno upravljanim RM 2 ili motoriziranim RM 3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | križni i točkasto-linijski laser |
| Posebne značajke | samonivelirajući |
| Raspon (maks.) | 20 m |
| Točnost niveliranja (+/-) | 0.3 mm/m |
| Područje samoniveliranja (+/-) | 4 ° |
| Kategorija lasera | 2 |
| Vidljiva duljina lasera | 650 nm |
| Navoj stativa | 1/4" |
| Dužina | 122 mm |
| Širina | 55 mm |
| Visina | 136 mm |
| dim. | (D x Š x V) 122 x 55 x 136 mm |
| Težina | 600 g |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Tip | GCL 2-50 C |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Preciznost mjerenja ± | 0.3 mm |
| Vrsta | GCL 2-50C |
| Maks. mjerno područje | 50 m |
| Min. mjerno područje | 20 m |
Opis
Opis
Kombinirani laser GCL 2-50 C Professional nudi brojne inteligentne funkcije za maksimalnu učinkovitost. Bluetooth® veza omogućuje daljinsko niveliranje alata putem aplikacije za pametni telefon, dok tehnologija dvostrukog izvora napajanja omogućuje rad s 12 V Li-Ion i standardnim alkalnim baterijama. Za precizno pozicioniranje oko središnjih točaka viska, opcijski RM 3 Professional nudi motoriziranu kontrolu, dok RM 2 Professional omogućuje ručna podešavanja.
Uređaj je dizajniran za vodoravno i okomito poravnanje s dugim prekoračenjem od gotovo 360° i prikladan je za projekte poput suhozida i unutarnjih radova.
Horizontalne i okomite laserske linije i dvije središnje točke viska GCL 2-50 C Professional nude optimalan pogled s udaljenosti do 20 m bez prijemnika i do 50 m s prijemnikom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Uređaj je dizajniran za vodoravno i okomito poravnanje s dugim prekoračenjem od gotovo 360° i prikladan je za projekte poput suhozida i unutarnjih radova.
Horizontalne i okomite laserske linije i dvije središnje točke viska GCL 2-50 C Professional nude optimalan pogled s udaljenosti do 20 m bez prijemnika i do 50 m s prijemnikom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dvostruki izvor napajanja: Rad putem 12 V Li-Ion baterije o. Moguće su alkalne baterije
- Bluetooth®
- Horizontalne i vertikalne laserske linije
- Dva centrirana mjesta za lemljenje
- Klatno osigurava siguran transport
- Zaštita od prašine i prskanja u skladu s IP 54
- 100% kompatibilan sa svim 10,8 i 12 V baterijama i punjačima Bosch Professional asortimana.
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (13)