Bosch Professional GRC 12V-60 1/2 SN 06019N8500 akumulatorski ključ sa čegrtaljkom
- Kataloški br:
- 3473550 - 62
- Oznaka:
- 06019N8500
- EAN:
- 4053423657432
- Kataloški br:
- 3473550 - 62
- Oznaka:
- 06019N8500
- EAN:
- 4053423657432
Bosch Professional GRC 12V-60 1/2 SN 06019N8500 akumulatorski ključ sa čegrtaljkom
15 %
605.00 KM715.00 KM
Štedite 110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-15 %
605.00 KM715.00 KM
Štedite 110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- /-Akumulator
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorski ključ sa čegrtaljkom |
| Nominal voltage | 12.0 V |
| Width | 52 mm |
| Height | 73 mm |
| Length | 269 mm |
| Weight including battery-pack | 1.2 kg |
| Max. torque | 60 Nm |
| Weight without battery-pack | 0.78 kg |
| Drywall screwdriver | FALSE |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Akumulatorski odvijač s račvom GRC 12V-60 1/2 SN, Boschev odvijač s račvom GRC 12V-60 1/2 SN nudi izvrsnu kontrolu i udobno leži u ruci zahvaljujući ergonomskom dizajnu i užem opsegu. Sa svojim kompaktnim 12V sustavom, idealan je za rad u skučenim prostorima. Ovaj ključ s račvom je udoban i intuitivan za korištenje te ima okidač s lako podesivom promjenjivom brzinom i LED svjetlo koje omogućuje dobru vidljivost radnog područja, čak i u tamnim kutovima. Zahvaljujući visokom okretnom momentu, GRC 12V-60 1/2 SN je također snažan i učinkovit. Odvijač s račvom GRC 12V-60 1/2 SN prikladan je za otpuštanje i zatezanje pričvršćivača u skučenim prostorima. Kompatibilan je sa svim Bosch Professional 12V baterijama. GRC 12V-60 1/2 SN ima držač alata od 1/2", duljinu glave od 79 mm, posebna rebra za stabilno parkiranje i prekidač za zaključavanje. Karton
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Bez baterije i punjača
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (8)