Bosch Professional GSR 12V-32 06019N7000 akumulatorska bušilica
- Kataloški br:
- 3473536 - 62
- Oznaka:
- 06019N7000
- EAN:
- 4053423342840
- Kataloški br:
- 3473536 - 62
- Oznaka:
- 06019N7000
- EAN:
- 4053423342840
Bosch Professional GSR 12V-32 06019N7000 akumulatorska bušilica
16 %
350.00 KM415.00 KM
Štedite 65.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
350.00 KM415.00 KM
Štedite 65.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- /-Akumulator
- Okretni moment (maks.) (detalji) 32 Nm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | akumulatorska bušilica |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Maks. okretni moment | 32 Nm |
| Težina | 700 g |
| Širina | 54 mm |
| Visina | 160 mm |
| Dužina | 142 mm |
| dim. | (D x Š x V) 142 x 54 x 160 mm |
| Nominal voltage | 12.0 V |
| Height | 160 mm |
| Drill chuck span | 0.8-10 mm |
| Drill diameter steel 2nd gear | 10 mm |
| Drill diameter steel 1st gear | 10 mm |
| Drill diameter wood 2nd gear | 35 mm |
| Drill diameter wood 1st gear | 35 mm |
| Max. torque | 32 Nm |
| Battery technology | Lithium-ion |
| Torque setting | 21-32 Nm |
| Weight without battery-pack | 0.7 kg |
| Idle rotational speed 1st gear | 0-475 1/min |
| Idle rotational speed 2nd gear | 0-1800 1/min |
| Vibration emission value ah (drilling in metal) | 1.5 m/s² |
| Vibration uncertainty K (drilling in metal) | 1.5 m/s² |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Bežična bušilica/odvijač GSR 12V-32, Bežična bušilica/odvijač GSR 12V-32 Professional nudi najbolju kontrolu alata s naprednom kontrolom povratnog udara (KickBack Control). Ova tehnologija minimizira rizik od ozljeda kada se svrdlo naglo zaglavi ili čak kada se alat polako okreće oko svoje osi bušenja, a sila držanja postupno se povećava. S duljinom glave od 142 mm i visinom od 160 mm, alat je izuzetno kompaktan i olakšava bušenje ili uvrtanje vijaka čak i na uskim ili teško dostupnim mjestima. Osim toga, ponovljeni rad je manje naporan s ovom laganom bušilicom/odvijačem, koja teži samo 0,7 kg. GSR 12V-32 Professional je prikladan za sve vrste uvrtanja vijaka i bušenja u drvetu i metalu. Dodatne informacije: GSR 12V-32 Professional opremljen je naprednim sustavom za kontrolu povratnog udarca (KickBack Control), motorom bez četkica, robusnom metalnom steznom glavom, jakim radnim svjetlom i kopčom za remen. Karton
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Bez baterije i punjača
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)