Bosch Professional GWX 18V-11 S 06019N4200 kutna brusilica 125 mm 18 V
- Kataloški br:
- 3473526 - 62
- Oznaka:
- 06019N4200
- EAN:
- 4053423324600
- Kataloški br:
- 3473526 - 62
- Oznaka:
- 06019N4200
- EAN:
- 4053423324600
Bosch Professional GWX 18V-11 S 06019N4200 kutna brusilica 125 mm 18 V
12 %
690.00 KM785.00 KM
Štedite 95.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-12 %
690.00 KM785.00 KM
Štedite 95.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutna brusilica |
| Napon | 18 V |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Broj uključenih baterija | 0 |
| Nominal voltage | 18 V |
| Max. disc diameter | 125 mm |
| Idle rotational speed | 3000-9000 1/min |
| Weight without battery-pack | 1.8 kg |
| Vibration uncertainty K (surface grinding (roughing)) | 1.5 m/s² |
| Vibration uncertainty K (sanding with sanding sheet) | 1.5 m/s² |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Kutna brusilica s X-LOCK GWX 18V-11 S, Ova kutna brusilica razvijena je za širok raspon lakih do srednje teških zadataka rezanja i brušenja te je svestran alat prikladan za održavanje i popravke, kao i za instalacijske radove na gradilištu. Sa snagom alata s kabelom od 1100 W i optimiziranim kapacitetom preopterećenja, pokazao se izuzetno izdržljivim u industrijskim poslovima kao što su uklanjanje neravnina, hrđe ili održavanje i popravak kabela. Pomoću okretnog kotačića lako odaberite 6 razina brzine za obradu različitih materijala uz optimalnu kontrolu. Tijekom rada, antivibracijska ručka i tanji, duži rukohvat pružaju veću udobnost i manji umor, dok brojne sigurnosne značajke smanjuju rizik od ozljeda. Ova kutna brusilica izvrstan je izbor za održavanje i popravke, kao i za instalacijske radove na gradilištu, te omogućuje širok raspon primjena kao što su laki do srednji radovi rezanja i brušenja poput uklanjanja neravnina ili održavanje i popravak cijevi. Zahvaljujući X-LOCK sustavu bez alata, pribor se može promijeniti u trenu, što korisnicima omogućuje potpuno koncentriranje na ono što je zaista važno: posao koji je pred njima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Dodatna ručka za kontrolu vibracija (2 608 900 000)
- L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0)
- Zaštitni poklopac (1 605 510 365)
Komentar
Bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)