Bosch Professional GWX 18V-8 06019N9100 kutna brusilica 125 mm 18 V
- Kataloški br:
- 3473528 - 62
- Oznaka:
- 06019N9100
- EAN:
- 4053423323245
- Kataloški br:
- 3473528 - 62
- Oznaka:
- 06019N9100
- EAN:
- 4053423323245
Bosch Professional GWX 18V-8 06019N9100 kutna brusilica 125 mm 18 V
16 %
515.00 KM610.00 KM
Štedite 95.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-16 %
515.00 KM610.00 KM
Štedite 95.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 18 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutna brusilica |
| Napon | 18 V |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Max. disc diameter | 125 mm |
| Idle rotational speed | 11000-11000 1/min |
| Weight without battery-pack | 1.6 kg |
| Vibration uncertainty K (surface grinding (roughing)) | 1.5 m/s² |
| Vibration uncertainty K (sanding with sanding sheet) | 1.5 m/s² |
| With battery charger | FALSE |
Opis
Opis
Kutna brusilica s X-LOCK GWX 18V-8, ova kompaktna i brza kutna brusilica pruža istu snagu kao i alat s kabelom od 800 W, pružajući idealnu kombinaciju praktičnosti i snage za lagane zadatke rezanja i brušenja. Nudi najbrže performanse rezanja za lagane zadatke poput rezanja armature, lima, PVC-a i pločica ili skidanja neravnina s lakog metala. Sa svojim sigurnosnim značajkama i tanjim i duljim rukohvatom od svog prethodnika, brusilica nudi izvrsnu kontrolu i ergonomsku udobnost kako bi se umor smanjio. Zahvaljujući optimiziranom vremenu rada, omogućuje vam da obavite više posla s manje punjenja baterije, štedeći vam vrijeme. Ova kompaktna, ali snažna kutna brusilica nudi najbrže performanse rezanja pri rezanju armature, lima, PVC-a i pločica, kao i pri uklanjanju neravnina iz lakog metala. Zahvaljujući X-LOCK sustavu bez alata, pribor se može brzo promijeniti, tako da se korisnici mogu u potpunosti usredotočiti na ono što je stvarno važno: posao koji je pred njima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Dodatna ručka (1 602 025 024)
- Zaštitni poklopac (1 605 510 365)
Komentar
Bez baterije i punjača.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)