Brilliant Bole G46798/82 vanjsko zidno svjetlo s detektorom pokreta halogena žarulja E27 60 W plemeniti čelik
- Kataloški br:
- 555148 - 62
- Oznaka:
- G46798/82
- EAN:
- 4.00435E+12
- Kataloški br:
- 555148 - 62
- Oznaka:
- G46798/82
- EAN:
- 4.00435E+12
Brilliant Bole G46798/82 vanjsko zidno svjetlo s detektorom pokreta halogena žarulja E27 60 W plemeniti čelik
145.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
145.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dizajn | baklja |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | halogena žarulja |
| Podnožak | E27 |
| Snaga po svjetiljci | 60 W |
| Snaga | 60 W |
| Širina snimanja maks. | 8 m |
| Podesiva vrijeme svjetla min. | 5 s |
| Podesiva rasvjeta vremena maks. | 5 min |
| Razred zaštite | I |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | plemeniti čelik |
| Materijal | metal plastika |
| Težina | 0.73 kg |
| dim. | (Š x V x D) 24 x 45 x 220.00 cm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Dubina | 220.00 mm |
| Visina | 45 cm |
| Širina | 24 cm |
| Uključena rasvjetna tijela | ne |
| Ugardbeni Ø | 0 mm |
| Vrsta proizvoda | vanjsko zidno svjetlo s detektorom pokreta |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Vanjske zidne svjetiljke sa senzorom pokreta
- Upute za rukovanje.