Brother Brother HL-L1240W - Drucker - s/w - Lase inkjet pisač laser A4 2400 x 600 dpi
- Kataloški br:
- Oznaka:
- HLL1240WRE1
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- HLL1240WRE1
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Laser za dom i ured
- 2400 x 600 dpi
- Boje ispisa: Crna
- A4 20 stranica u minuti
- Dvostrani ispis
- USB priključak WLAN
- Kapacitet pohrane: 64 MB
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | inkjet pisač |
| Razlučivost ispisa | 2400 x 600 dpi |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 150 listova |
| Širina | 340 mm |
| Visina | 189 mm |
| Dubina | 238 mm |
| dim. | (Š x V x D) 340 x 189 x 238 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 4.76 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| WLAN | da |
| Bluetooth® | ne |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.28 W |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |