Brother Brother HL-L1240W - Drucker - s/w - Lase inkjet pisač laser A4 2400 x 600 dpi
- Kataloški br:
- 3476104 - 62
- Oznaka:
- HLL1240WRE1
- EAN:
- 4977766841474
- Kataloški br:
- 3476104 - 62
- Oznaka:
- HLL1240WRE1
- EAN:
- 4977766841474
Brother Brother HL-L1240W - Drucker - s/w - Lase inkjet pisač laser A4 2400 x 600 dpi
460.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
460.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Laser za dom i ured
- 2400 x 600 dpi
- Boje ispisa: Crna
- A4 20 stranica u minuti
- Dvostrani ispis
- USB priključak WLAN
- Ukupan broj ladica za papir: 1 Ukupni kapacitet papira: 150 listova Ukupni izlazni kapacitet: 50 listova
- Kapacitet pohrane: 64 MB
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | inkjet pisač |
| Razlučivost ispisa | 2400 x 600 dpi |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 150 listova |
| Širina | 340 mm |
| Visina | 189 mm |
| Dubina | 238 mm |
| dim. | (Š x V x D) 340 x 189 x 238 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 4.76 kg |
| Štampanje/printanje | laser |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| WLAN | da |
| Bluetooth® | ne |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.28 W |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| Radna memorija | 64 MB |
| Sigurnost | 64-bitni WEP 128-bitni WEP SMTP AUTORIZACIJA SSL/TLS WPA-PSK WPA2-PSK WPA3-SAE |
Opis
Opis
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Naručite ga!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)