Brother DCP-J1310DW multifunkcionalni pisač Inkjet A4
- Kataloški br:
- 3476098 - 62
- Oznaka:
- DCPJ1310DWRE1
- EAN:
- 4977766841856
- Kataloški br:
- 3476098 - 62
- Oznaka:
- DCPJ1310DWRE1
- EAN:
- 4977766841856
Brother DCP-J1310DW multifunkcionalni pisač Inkjet A4
505.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
505.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kućni i uredski inkjet ispis u boji
- 1200 x 6000 dpi
- Boje ispisa: crna, cijan, magenta, žuta
- A4 16 stranica u minuti
- Kopiranje u boji Skeniranje u boji
- Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria usluga ispisa
- USB priključak WLAN
- Kapacitet pohrane: 256 MB
- 6,3 kg
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Razlučivost ispisa | 1200 x 6000 dpi |
| Brzina ispisa crno | 16 S./min |
| Brzina ispisa u boji | 9 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 150 listova |
| Širina | 390 mm |
| Visina | 148.5 mm |
| Dubina | 343 mm |
| dim. | (Š x V x D) 390 x 148.5 x 343 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 6.3 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| WLAN | da |
| Zaslon (inči) | 1.8 palac |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.15 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.6 W |
| Napajanje strujom | 220 - 240 V |
| Radna memorija | 256 MB |
| Sigurnost | 64-bitni WEP 128-bitni WEP WPA-AES WPA-PSK WPA-TKIP WPA2-AES WPA2-PSK WPA2-TKIP WPA3-SAE WPS |
Opis
Opis
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)