Brother DCP-L1660W multifunkcionalni pisač Inkjet A4
- Kataloški br:
- 3476102 - 62
- Oznaka:
- DCPL1660WRE1
- EAN:
- 4977766841498
- Kataloški br:
- 3476102 - 62
- Oznaka:
- DCPL1660WRE1
- EAN:
- 4977766841498
Brother DCP-L1660W multifunkcionalni pisač Inkjet A4
760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crno-bijeli laserski ispis za dom i ured
- 2400 x 600 dpi
- Boje ispisa: Crna
- A4 20 stranica u minuti
- Monokopijsko skeniranje u boji
- Apple AirPrint, Brother Mobile Connect, Mopria usluga ispisa
- USB priključak WLAN Ethernet/LAN
- Kapacitet pohrane: 128 MB
- 8,2 kg
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | multifunkcionalni pisač |
| Razlučivost ispisa | 2400 x 600 dpi |
| Brzina ispisa crno | 20 S./min |
| Veličina papira (maks.) | A4 |
| Broj spremnika za papir | 1 |
| Kapacitet papira | 150 listova |
| Određene značajke | pojedinačni spremnici s tintom |
| Širina | 385 mm |
| Visina | 283 mm |
| Dubina | 340 mm |
| dim. | (Š x V x D) 385 x 283 x 340 mm |
| Boja | crna |
| Težina | 8.2 kg |
| Štampanje/printanje | Inkjet |
| Jedinica za obostrano ispisivanje | da |
| WLAN | da |
| Bluetooth® | ne |
| Boja | crna |
| NFC (Near Field Communication) | ne |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.28 W |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Radna memorija | 128 MB |
| Sigurnost | 64-bitni WEP 128-bitni WEP SMTP AUTORIZACIJA SSL/TLS WPA-PSK WPA2-PSK WPA3-SAE |
Opis
Opis
Komentar
Kabel pisača ne ulazi u opseg isporuke proizvođača! Molimo naručite u isto vrijeme!
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)