Brumberg 65322103 65322103 vanjska solarna zidna lampa LED 2 W siva
- Kataloški br:
- 3135800 - 62
- Oznaka:
- 65322103
- EAN:
- 4251433982654
- Kataloški br:
- 3135800 - 62
- Oznaka:
- 65322103
- EAN:
- 4251433982654
Brumberg 65322103 65322103 vanjska solarna zidna lampa LED 2 W siva
730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 2 W Ukupan svjetlosni tok= 167 lm Boja svjetla= 3000 K toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjska solarna zidna lampa |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 2 W |
| Snaga | 2 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 167 lm |
| Razred zaštite | III |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Boja | siva |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (D x Š) 138.00 mm x 138.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 138.00 mm |
| Dužina | 138.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 167 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Boja svjetlosti (maks.) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
Opis
Opis
LED solarna zidna nadgradna svjetiljka, IP54, strukturni grafit, pravokutna. Kompaktan dizajn za skladnu implementaciju u skladne, arhitektonske koncepte prostorija. Vrsta montaže: nadgradna, mjesto montaže: zidna montaža, materijal: aluminij/staklo/plastika, klasa zaštite sa strane prostorije: prema DIN EN 60529: IP54, klasa zaštite: (EN 61140) III, snaga: 2,2 W, broj lampi / grla: 1 kom, Svjetlosni tok: 167 lm, temperatura boje: od 3.000 K do 3.000 K, boja svjetla: bijela, mogućnost podešavanja: nije podesiva, s predspojnim uređajem: da, vrsta prigušivanja: preklopna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)