Carson Modellsport Virus 4.2 XL crna, crvena 1:8 RC model automobila električni buggy 100% RtR 2,4 GHz uklj. baterija, p
- Kataloški br:
- 3398509 - 62
- Oznaka:
- 500409080
- EAN:
- 4005299015373
- Kataloški br:
- 3398509 - 62
- Oznaka:
- 500409080
- EAN:
- 4005299015373
Carson Modellsport Virus 4.2 XL crna, crvena 1:8 RC model automobila električni buggy 100% RtR 2,4 GHz uklj. baterija, p
1,540.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,540.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sustav daljinskog upravljanja bez smetnji od 2,4 GHz
- 100 A HOBBYWING set bez četkica 4S
- Priključak za bateriju XT90
- Servo upravljača od 9 kg s metalnim zupčanikom
- 3 čelična diferencijala
- Aluminijski amortizer tlaka ulja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Vrsta modelarstva | buggy |
| Skala | 1:8 |
| dim. | (D x Š x V) 600 x 430 x 242 mm |
| Izvedba modela | 100% RtR |
| Brzina (maks.) | 70 km/h |
| Težina | 4844 g |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Određene značajke | uklj. baterija, punjač i odašiljačka baterije |
| Daljinsko upravljanje | Daljinski upravljač od 2.4 GHz |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | crna crvena |
| Model | Virus 4.2 XL |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 430 mm |
| Visina | 242 mm |
| Dužina | 600 mm |
Opis
Opis
Snažan trkaći stroj!
Daljinski upravljani Virus XL 4.1 4S 2.4 GHz idealan je pratitelj za vanjsku upotrebu. Zahvaljujući ekstra velikim gumama s ojačanim profilom, crno-crveni trkaći stroj izgleda posebno snažno i udobno se osjeća na gotovo svakoj površini. Tanka aluminijska šasija debljine 3 mm, snažan pogon na sve kotače bez četkica tvrtke Hobbywing i servo upravljač od 9 kg s metalnim zupčanicima osiguravaju obilje snage i upravljivosti. RC trkaći stroj može postići brzinu do 80 km/h. RC komponente su vodootporne, a deflektori prljavštine na kućištu sa svih strana štite Virus XL od prljavštine i prašine. Isporuka uključuje 2,4 GHz RC sustav daljinskog upravljanja s pouzdanim i detaljnim uputama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Daljinski upravljani Virus XL 4.1 4S 2.4 GHz idealan je pratitelj za vanjsku upotrebu. Zahvaljujući ekstra velikim gumama s ojačanim profilom, crno-crveni trkaći stroj izgleda posebno snažno i udobno se osjeća na gotovo svakoj površini. Tanka aluminijska šasija debljine 3 mm, snažan pogon na sve kotače bez četkica tvrtke Hobbywing i servo upravljač od 9 kg s metalnim zupčanicima osiguravaju obilje snage i upravljivosti. RC trkaći stroj može postići brzinu do 80 km/h. RC komponente su vodootporne, a deflektori prljavštine na kućištu sa svih strana štite Virus XL od prljavštine i prašine. Isporuka uključuje 2,4 GHz RC sustav daljinskog upravljanja s pouzdanim i detaljnim uputama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Model spreman za vožnju
- Daljinski upravljač od 2,4 GHz
- 2x Lipo baterija za pogon 7,4 V / 3800 mAh
- 4x baterije za odašiljač LR06/AA
- Punjač
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)