CasaFan AEROPLAN ECO 132 BN-LG Flügel Massivholz Lichtgrau stropni ventilator 27 W (Ø x V) 132 cm x 310 mm krom (brušeni
- Kataloški br:
- 3450924 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450924 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan AEROPLAN ECO 132 BN-LG Flügel Massivholz Lichtgrau stropni ventilator 27 W (Ø x V) 132 cm x 310 mm krom (brušeni
1,615.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,615.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- `- 3 krila od punog drva izrađena od novozelandskog bora.
- - Energetski štedljivi DC/EC motor sa šest brzina.
- - Posebno tih u radu – s postavkom usporenog snimanja prikladnom za spavaće sobe.
- - Uključuje dvije stropne šipke (60 / 100 mm) – moguća ugradnja na kosim krovovima do 30°.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 132 cm |
| Snaga | 27 W |
| Protok zraka | 8.581 m³/h |
| Broj okretaja | 226 U/min |
| Razvoj buke | 29.8 dBA |
| Rešetka-Ø | 132 cm |
| Boja krila | svijetlosiva |
| Boja kućišta | krom (brušeni) boja |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem odbrojavanje zimski pogon |
| dim. | (Ø x V) 132 cm x 310 mm |
| Težina | 5573 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 226 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Maks. potrošena snaga | 26,5 W |
| Kapacitet protoka zraka | 8581 m³/h |
| Materijal | čelik drvo |
| Visina | 310 mm |
| Dužina | 1320 mm |
| Dubina | 1320 mm |
| Omjer usluga | 5.4 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1320 mm |
Opis
Opis
Stropni ventilator CasaFan Aeroplan kombinira moderan dizajn s prirodnom elegancijom. Opremljen s tri masivne drvene oštrice, nudi šest razina brzine i praktični timer za spavanje putem daljinskog upravljača. Tihi istosmjerni motor osigurava ugodnu cirkulaciju zraka – idealno za dnevne sobe i spavaće sobe. Može se montirati i na krovove nagiba do 30°. Elegantni stropni ventilator za sofisticirane prostorije koji skladno spaja tehnologiju, udobnost i estetiku.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stropni ventilator
- - Daljinski upravljač
- - Daljinski upravljač za montažu na zid
- - Baterije
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.