CasaFan BIG SMOOTH ECO 220 WE-WE Flügel Weiß stropni ventilator 35 W (Ø x V) 224 cm x 460 mm bijela sa daljinskim upravl
- Kataloški br:
- 3450929 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450929 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan BIG SMOOTH ECO 220 WE-WE Flügel Weiß stropni ventilator 35 W (Ø x V) 224 cm x 460 mm bijela sa daljinskim upravl
2,520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- `- Snažan dizajn s devet velikih aluminijskih lopatica.
- - Ugodna klima u prostoriji: Blago, ravnomjerno kretanje zraka zahvaljujući tihom i energetski učinkovitom motoru.
- - Jednostavan daljinski upravljač sa 6 brzina.
- - Idealno za velike prostorije i prikladno za ugradnju na kose stropove do 24°.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 224 cm |
| Snaga | 35 W |
| Protok zraka | 16.112 m³/h |
| Broj okretaja | 100 U/min |
| Razvoj buke | 21.3 dBA |
| Rešetka-Ø | 223 cm |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem odbrojavanje zimski pogon |
| dim. | (Ø x V) 224 cm x 460 mm |
| Težina | 1150 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 9 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 100 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Maks. potrošena snaga | 35 W |
| Kapacitet protoka zraka | 16112 m³/h |
| Materijal | čelik aluminij |
| Visina | 460 mm |
| Dužina | 2237 mm |
| Dubina | 2237 mm |
| Omjer usluga | 7.7 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 2237 mm |
Opis
Opis
CasaFan Big Smooth Eco je snažan stropni ventilator elegantne estetike. Njegov promjer od 224 cm i devet aluminijskih lopatica osiguravaju impresivnu cirkulaciju zraka. Daljinski upravljač omogućuje 6 pojedinačno podesivih razina brzine. Zahvaljujući visokokvalitetnoj izradi, odgovara i modernim i klasičnim stilovima uređenja interijera - idealan za potkrovlja, prostrane dnevne boravke ili spavaće sobe, kao i za restorane i poslovne prostore.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stropni ventilator
- - Daljinski upravljač
- - Daljinski upravljač za montažu na zid
- - Baterije
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.