CasaFan ECO HELIX 132 WE Flügel Kunststoff weiß stropni ventilator 31 W (Ø x V) 132 cm x 180 mm bijela s rasvjetom
- Kataloški br:
- 3450968 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450968 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan ECO HELIX 132 WE Flügel Kunststoff weiß stropni ventilator 31 W (Ø x V) 132 cm x 180 mm bijela s rasvjetom
1,885.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,885.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Moderan dizajn s aerodinamičnim vrhovima krila
- - Integrirani LED modul ML111B: 18 W, 3000 K, 1800 lm, CRI 80
- - Upravljanje 6 razina putem daljinskog upravljača
- - Pogodno za nagibe do 30°
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 132 cm |
| Snaga | 31 W |
| Protok zraka | 14.356 m³/h |
| Broj okretaja | 160 U/min |
| Razvoj buke | 26.6 dBA |
| Rešetka-Ø | 132 cm |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | s rasvjetom |
| dim. | (Ø x V) 132 cm x 180 mm |
| Težina | 7900 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 163 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Maks. potrošena snaga | 30,5 W |
| Kapacitet protoka zraka | 14.356 m³/h |
| Materijal | čelik plastika |
| Visina | 180 mm |
| Dužina | 1320 mm |
| Dubina | 1320 mm |
| Omjer usluga | 7.8 (m³/min)/W |
| Podnožak | utično uznožje (bez normativa) |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1320 mm |
Opis
Opis
CasaFan ECO HELIX kombinira svježi, cvjetni dizajn s modernom tehnologijom. Njegovi aerodinamički oblikovani vrhovi krila osiguravaju skladan izgled i učinkovitu cirkulaciju zraka. Integrirani LED modul ML111B s 18 W, toplim bijelim svjetlom (3000 K, 1800 lm) i indeksom reprodukcije boja CRI 80 pruža ugodno osvjetljenje za svaki prostor. Šest stupnjeva brzine, upravljanje svjetlom (uključeno/isključeno) i ljetni/zimski rad mogu se praktično regulirati daljinskim upravljačem. Uravnoteženi motor i uravnotežene oštrice osiguravaju posebno glatki rad. Sigurna ugradnja moguća je i na krovovima nagiba do 30°.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stropni ventilator
- - Daljinski upravljač
- - Daljinski upravljač za montažu na zid
- - Baterije
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.