CasaFan ECO PLANO II 132 WE-WE WiFi Flügel lack weiß stropni ventilator 28 W (Ø x V) 132 cm x 160 mm bijela sa daljinski
- Kataloški br:
- 3450944 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450944 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan ECO PLANO II 132 WE-WE WiFi Flügel lack weiß stropni ventilator 28 W (Ø x V) 132 cm x 160 mm bijela sa daljinski
1,480.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,480.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Iznimno ravan dizajn i za niske i ravne stropove
- - Tehnologija EC/DC motora koja štedi energiju.
- - Praktično upravljanje putem daljinskog upravljača ili WiFi-ja – 6 razina. Upravljanje 0-10 V dostupno je kao dodatna oprema.
- - Može se koristiti i kao pojedinačni izvor svjetlosti s opcionalnom rasvjetom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 132 cm |
| Snaga | 28 W |
| Protok zraka | 7.594 m³/h |
| Broj okretaja | 207 U/min |
| Razvoj buke | 30.6 dBA |
| Rešetka-Ø | 132 cm |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem odbrojavanje zimski pogon kontrolirano aplikacijom |
| dim. | (Ø x V) 132 cm x 160 mm |
| Težina | 6361 g |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 4 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 207 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Maks. potrošena snaga | 28 W |
| Kapacitet protoka zraka | 7594 m³/h |
| Materijal | čelik plastika |
| Visina | 160 mm |
| Dužina | 1320 mm |
| Dubina | 1320 mm |
| Omjer usluga | 4.5 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1320 mm |
Opis
Opis
Svojim iznimno ravnim dizajnom, CasaFan Eco Plano II idealan je za prostorije s niskim, ravnim stropovima. Skladno se uklapa u moderne i klasične stilove uređenja interijera. Elegantna drvena ili plastična krila u raznim bojama i dizajnima omogućuju individualni dizajn. Tihi, energetski učinkovit motor osigurava ugodnu cirkulaciju zraka. Upravljanje putem daljinskog upravljača ili aplikacije nudi maksimalnu praktičnost – savršeno za dom ili ured.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Stropni ventilator
- - Daljinski upravljač
- - Daljinski upravljač za montažu na zid
- - Baterije
- - Materijal za pričvršćivanje
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.