CasaFan WM3 Stand Eco IP44 SL stoječi ventilator 123 W (Ø x V) 70 cm x 1700 mm crna zimski pogon
- Kataloški br:
- 3450964 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
- Kataloški br:
- 3450964 - 62
- EAN:
- 4.0244E+12
CasaFan WM3 Stand Eco IP44 SL stoječi ventilator 123 W (Ø x V) 70 cm x 1700 mm crna zimski pogon
1,345.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Snažan motor osigurava pouzdan rad i dug vijek trajanja.
- - Vertikalni nagib i horizontalna oscilacija za fleksibilnu distribuciju zraka.
- - Klasa zaštite IP44 idealna za zahtjevne primjene.
- - Robusna izvedba s 2,5 m kabela za napajanje (H07RN-F G 3×1,0 mm²) i zaštitnim kontaktnim utikačem.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stoječi ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 70 cm |
| Snaga | 123 W |
| Protok zraka | 11.500 m³/h |
| Broj okretaja | 1190 U/min |
| Razvoj buke | 57.5 dBA |
| Rešetka-Ø | 700 cm |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Okretni raspon maks. | 85 ° |
| Određene značajke ventilatora | zimski pogon |
| dim. | (Ø x V) 70 cm x 1700 mm |
| Težina | 17394 g |
| Dužina kabela | 2.5 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Maks. broj okretaja | 1190 U/min |
| Razine brzine | 3 |
| Maks. potrošena snaga | 123 W |
| Kapacitet protoka zraka | 11500 m³/h |
| Materijal | čelik |
| Visina | 1700 mm |
| Dužina | 700 mm |
| Dubina | 330 mm |
| Omjer usluga | 1.56 (m³/min)/W |
| podesiva visina | da |
| Širina | 700 mm |
Opis
Opis
Serija CasaFan WM3 Eco SL uključuje zidne i postolje ventilatore za komercijalnu upotrebu - idealne za urede, radionice ili proizvodne prostorije. S oscilacijom do 85° i ručnim nagibom od 40°, protok zraka može se fleksibilno podešavati. Robusna konstrukcija od cijelog metala i stabilan čelični okvir nude visoku otpornost, čak i pri intenzivnoj upotrebi. Zahvaljujući IP44 certifikatu, uređaj je otporan na prskanje i pogodan za vlažne okoline. Savršena kombinacija performansi, fleksibilnosti i izdržljivosti – nezamjenjiv uređaj za svako komercijalno okruženje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- - Ventilator na postolju
- - Upute za montažu i uporabu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.