CEE razvodna kutija, plava, IP44
- Kataloški br:
- 3398974 - 62
- Oznaka:
- SY-6797948
- EAN:
- 4064161472980
- Kataloški br:
- 3398974 - 62
- Oznaka:
- SY-6797948
- EAN:
- 4064161472980
CEE razvodna kutija, plava, IP44
22.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vodoodbojno (IP44)
- Osigurava priključak CEE-CARA produžnih kabela
- Pogodno za kabele promjera od 9 do 12 mm
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kutija s priključkom |
| Mjesto upotrebe | vanjsko područje |
| Boja | plava boja |
| Materijal | plastika |
| Dužina | 367 mm |
| Širina | 92 mm |
| Visina | 103 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Idealno za korištenje električnih uređaja na otvorenom
- Neovlaštena upotreba spriječena je ušicom za bravu
Opseg isporuke
- Vodoodbojna razvodna kutija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)