Clatronic WKS 3830 kuhalo za vodu bez BPA plemeniti čelik, crna Kapacitet: 1.7 l
- Kataloški br:
- 3474014 - 62
- Oznaka:
- 264034
- EAN:
- 4006160640342
- Kataloški br:
- 3474014 - 62
- Oznaka:
- 264034
- EAN:
- 4006160640342
Clatronic WKS 3830 kuhalo za vodu bez BPA plemeniti čelik, crna Kapacitet: 1.7 l
58.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kućište od plemenitog čelika
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet | 1.7 l |
| Vrsta proizvoda | kuhalo za vodu |
| Snaga | 2200 W |
| Određene značajke kuhinjskih aparata | bez BPA |
| Boja | plemeniti čelik crna |
| Materijal | nehrđajući čelik |
| Težina | 790 g |
| Širina | 160 mm |
| Visina | 241 mm |
| Dužina | 205 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Kapacitet do 1,7 litara
- Kućište od plemenitog čelika
- Jednostavno rukovanje zahvaljujući bežičnoj tehnologiji – lako izlijevanje i prelijevanje
- 360° rotirajući konektor
- Sigurnosni poklopac na šarkama koji se može zaključati
- Prekidač za uključivanje i isključivanje
- Kontrolna lampica
- bez BPA
- Skriveni grijaći element od nehrđajućeg čelika
- Automatsko i ručno isključivanje
- Bazna stanica s namatanjem kabela
- Zaštita od pregrijavanja/isušivanja
- 220-240 V, 50 Hz, 1850-2200 W
Opseg isporuke
- Kettle, BDA
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)