club3D USB-C® priključna stanica CSV-2540 integrirani čitač kartica, USB-C® Power Delivery
- Kataloški br:
- 3443641 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
- Kataloški br:
- 3443641 - 62
- EAN:
- 8.71921E+12
club3D USB-C® priključna stanica CSV-2540 integrirani čitač kartica, USB-C® Power Delivery
570.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
570.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | 1x USB-C® |
| Priključak B | USB-C® utičnica (power delivery) USB-C® USB-C® USB-C® HDMI® HDMI® DisplayPort DisplayPort USB-A USB-A RJ45 microSD SD |
| Rezolucija (maks.) | 7680 x 4320 piksel |
| Duljina kabela | 1 m |
| Boja | višebojna |
| Posebne značajke | integrirani čitač kartica USB-C® Power Delivery |
| Širina | 22.5 cm |
| Visina | 2.2 cm |
| Dubina | 8.5 cm |
| Težina | 361 g |
| dim. | (Š x V x D) 22.5 x 2.2 x 8.5 cm |
Opis
Opis
CSV-2540 je prijenosna priključna stanica 14 u 1 s USB Type-C® 10 Gbps, četiri zaslona i 2-lane DisplayPort™ 2.1 Alt načinom rada koja se koristi za proširenje jednog Type-C® priključka na više video, podatkovnih, audio, Ethernet i priključaka za napajanje. Idealno rješenje za sveobuhvatan profil zahtjeva. Dock ima 4 video izlaza (4x 4K/60Hz videa istovremeno ako domaćin podržava i UHBR10 i DSC) i 5 USB priključaka za prijenos podataka. Osim toga, 2,5 gigabitni ultrabrzi Ethernet, čitač microSD/SD kartica i kombinirani audio priključak od 3,5 mm zaokružuju raspon funkcija. Dock se napaja priloženim DC adapterom od 150 W. Od toga je maksimalno 100 W dostupno za host (PC/prijenosno računalo) i maksimalno 30 W za dodatne USB-C mobilne uređaje®. • Priključna stanica za četiri zaslona s 2 trake DisplayPort™ 2.1 Alt načinom rada, IZLAZ: 2x HDMI™ + 2x DisplayPort™. Spojite do 4x 4K60Hz zaslona putem jednog USB-C ulaza® i uživajte u impresivnoj konfiguraciji s više monitora.
• 2.5GBASE-T GIGABITNI ETHERNET: Ima mrežni kontroler od 2.5 Gbps koji pruža brzine od 10/100/1000/2500 Mbps; Za prijenosna računala/uređaje bez Etherneta.
• 14 PRIKLJUČAKA putem jednog USB Type-C® priključka: Proširite povezivost svog USB Type-C® računala s pet USB priključaka (2x USB Type-A, 3x Type-C®) i jednim Power Delivery 3.0 USB Type-C® priključkom s maksimalno 100 W uzvodno.
• 2 utora za kartice (MicroSD/SD) rade istovremeno i podržavaju SD4.0 (UHS-II) s maks. 312 Mbit/s.
Ovaj tekst je strojno preveden.
• 2.5GBASE-T GIGABITNI ETHERNET: Ima mrežni kontroler od 2.5 Gbps koji pruža brzine od 10/100/1000/2500 Mbps; Za prijenosna računala/uređaje bez Etherneta.
• 14 PRIKLJUČAKA putem jednog USB Type-C® priključka: Proširite povezivost svog USB Type-C® računala s pet USB priključaka (2x USB Type-A, 3x Type-C®) i jednim Power Delivery 3.0 USB Type-C® priključkom s maksimalno 100 W uzvodno.
• 2 utora za kartice (MicroSD/SD) rade istovremeno i podržavaju SD4.0 (UHS-II) s maks. 312 Mbit/s.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)