Contrinex YBB-14R4-0250-G012-Sigurnosna svjetl. zavjesa sa zaštitom za prste, 24
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 380 x 48 x 42 mm
Duljina
380 mm
Izlazna struja
200mA
Izvršenje
Primatelj
Maksimalna potrošnja energije
95 mA
Maksimalna temperatura
+50 °C
Minimalna temperatura
0 °C
Optička rezolucija
14 mm
Radni napon maks.
24 V/DC
Raspon (maks.)
3,5 m
Raspon radnog napona
24 V/DC (max)
Sadržaj
1 kom
Širina
48 mm
Stupanj zaštite
IP65/67
Tip
YBB-14R4-0250-G012
Veza
M12, 5 -polna
Visina
42 mm
Vrijeme odziva
8.4 ms
Zaštitna visina polja
271 mm
Zrake
33
Opis
Opis
Opseg isporuke
  • Sigurnosna svjetl. zavjesa sa zaštitom za prste Contrinex YBB-14R4-0250-G012 24 V/DC prijemnik, visina zaštit. polja 271 mm, broj zraka: 33 domet maks. 3.5 m