Contrinex YBB-30R4-0900-G012-Sigurnosna svjetl. zavjesa sa zaštitom za ruke, 24
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 1025 x 48 x 42 mm
Duljina
1025 mm
Izlazna struja
200mA
Izvršenje
Primatelj
Maksimalna potrošnja energije
100mA
Maksimalna temperatura
+50 °C
Minimalna temperatura
0 °C
Optička rezolucija
30 mm
Radni napon maks.
24 V/DC
Raspon radnog napona
24 V/DC (max)
Širina
48 mm
Tip
YBB-30R4-0900-G012
Visina
42 mm
Vrijeme odziva
13,2 ms
Zaštitna visina polja
924 mm
Zrake
57
Opseg isporuke
Sigurnosna svjetl. zavjesa sa zaštitom za ruke Contrinex YBB-30R4-0900-G012 24 V/DC prijemnik, visina zaštit. polja 924 mm, broj zraka: 57 domet maks. 12 m