Corsair CO-9051007-WW ventilator za PC kućište bijela
- Kataloški br:
- 2937613 - 62
- Oznaka:
- CO-9051007-WW
- EAN:
- 840006697992
- Kataloški br:
- 2937613 - 62
- Oznaka:
- CO-9051007-WW
- EAN:
- 840006697992
Corsair CO-9051007-WW ventilator za PC kućište bijela
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 140 mm |
| Brzina (min.) | 480 U/min |
| Maks. broj okretaja | 2000 U/min |
| Boja | bijela |
| Težina | 370 g |
| Sadržaj | 1 St. |
| Dimenzije ventilatora | 140 x 140 mm |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Vrsta: ventilator
- Promjer ventilatora: 14 cm
- Brzina vrtnje (min.): 480 RPM
- Brzina vrtnje (max): 2000 RPM
- Maksimalni protok zraka: 63,1 cfm. Boja proizvoda: bijela
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)